Savivaldybės vadovai džiaugėsi LASS Prienų filialo veikla

0
431

Rugpjūčio 4 d. Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, Savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė, pavaduotojas A. Marcinkevičius ir Savivaldybės tarybos narys D. Dargužis dalyvavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (toliau – LASS) Prienų rajono filialo ataskaitiniame–rinkiminiame susirinkime.

Filialo pirmininkė Irena Karsokaitė pristatė ataskaitinių metų veiklos ataskaitą. Galima pasidžiaugti, kad, nepaisant Lietuvoje įvesto karantino, veiklos organizacijoje nesustojo, nors žiemą teko bendrauti ir nuotoliniu būdu. Prienų rajono filiale veikia rankdarbių ir knygų mylėtojų būreliai, savo pasirodymus rengia vokalinis ansamblis „Puriena“, skyriaus nariai aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, iniciatyvose, daug keliauja. Išklausę ataskaitą, filialo nariai vienbalsiai naujai kadencijai pirmininke perrinko I. Karsokaitę.

LASS Prienų rajono filialas išsiskiria savo aktyvia veikla, puikiomis idėjomis ir projektais. Labai džiugu, kad jau ne vienerius metus rankdarbių būrelio narių sukurtais darbais yra papuošiamas Savivaldybės administracijos pirmasis aukštas: kalėdiniu laikotarpiu buvo įrengta prakartėlė, prieš šv. Velykas rankų darbo kiaušiniais buvo papuoštas medis, o Tarptautinės motinos dienos proga ant jo „pražydo“ gėlės.

Savivaldybės vadovai sveikindami džiaugėsi išskirtine LASS Prienų rajono filialo veikla, linkėjo sėkmės ir neblėstančio entuziazmo. Meras A. Vaicekauskas padėkas už nuoširdų darbą, gražias idėjas ir iniciatyvas įteikė pirmininkei Irenai Karsokaitei bei sąjungos narėms Vilmai Krasauskienei ir Laimai Laukaitienei.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai