Savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėka Prienų krašto šventės organizatoriams ir dalyviams

0
274

Mielieji, sekmadienį baigėsi 10 dienų trukusi Prienų krašto šventė, padovanojusi daugybę įspūdingų šventinių renginių, pasižymėjusių išskirtine, turininga programa, kurią kraštiečiams ir svečiams dovanojo dešimtys renginių organizatorių, partnerių ir rėmėjų.

Šventinis periodas sutelkė kraštiečius ir į mūsų kraštą sutraukė tūkstančius dalyvių bei žiūrovų. Finalinėje Prienų krašto dainų ir šokių šventėje „NEMUNAS – iš Kartos į Kartą“, skirtoje pasitikti artėjančią Lietuvos Dainų šventę, šeštadienį dalyvavo 30 meno kolektyvų, kuriuose – 620 dalyvių. Vien tik šventinėje eisenoje žygiavo apie 1500 dalyvių. Savo apsilankymu mus pagerbė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, kultūros ministras Simonas Kairys, LR Seimo nariai Andrius Palionis ir Viktoras Pranckietis. Svečiuose sulaukėme Birštono, Kėdainių rajono, Kazlų Rūdos savivaldybių vadovų ir kitų svečių.

Dešimt dienų geros nuotaikos, nepakartojamų įspūdžių ir begalinio pasididžiavimo savo kraštu jausmo. Už puikiai organizuotą šventę ir profesionalų darbą nuoširdžiai dėkoju gausiai kūrybinei organizacinei komandai – Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui, režisieriams, kompozitoriams, choreografams, dailininkams, rajono kultūros įstaigų vadovams ir darbuotojams, kitoms įstaigoms ir organizacijoms, Prienų krašto žvejams, seniūnijų bendruomenėms ir seniūnams, rajono meno saviveiklos kolektyvams ir atlikėjams.

Dėkoju savanoriams, policijos pareigūnams, „Prienų butų ūkiui“, Priešgaisrinei tarnybai už pagalbą šventiniuose renginiuose, mūsų informaciniams rėmėjams, šventės partneriams, kurių buvo daugiau nei 30.

Esu nepaprastai dėkingas šventinę nuotaiką kūrusiems Lietuvos atlikėjams ir visiems Jums, mieli Prienų krašto žmonės. Ačiū, kad buvote kartu ir padovanojote gražių akimirkų, nuoširdžių šypsenų ir gerų emocijų kupiną šventinį periodą.

Linkiu visiems geros kloties, meilės savo kraštui, daug gražių švenčių, kurios sujungtų ir įkvėptų naujiems darbams.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Komentarai

komentarai