Savivaldybės administracijos pastato eglė vėl suspindo rankų darbo žaislais

0
599

Prienų Laisvės aikštėje jau spindi gyventojų padovanota beveik 12 m aukščio sidabriniais burbulais ir girliandomis išpuošta miesto Kalėdų eglė, kuri bus įžiebta gruodžio 17 d. 17 val. Žaliuojančią – tik mažesnę – eglutę vietos gyventojas padovanojo ir Savivaldybės administracijai. Eglutė puošia Administracijos pastato vestibiulį, o ją tradiciškai išdabino LASS Prienų filialo rankdarbių būrelio, kuriam vadovauja menininkė Vilma Krasauskienė, nariai.

Savivaldybės administracijos erdvės įvairių švenčių progomis LASS Prienų rajono filialo rankdarbių būrelio pagamintais darbais puošiamos jau ketvirtus metus. Šiais metais ant eglutės suspindo beveik 80 įvairiaspalvių žaisliukų, pagamintų iš medžiagų skiaučių, karoliukų ir kitų puošnių detalių.

Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas nuoširdžiai padėkojo žmonių su regėjimo negalia bendruomenei ir jos pirmininkei Irenai Karsokaitei už dovaną Savivaldybei ir išskirtinį papuošimą, linkėjo toliau nesustoti kurti, savo darbais džiuginti bendruomenės narius ir aplinkinius.

„Jūsų iniciatyvos užkrečia“, – pasidžiaugė Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, pabrėždama, kad šiais metais pastato viduje pirmą kartą papuošta gyva eglutė – taip pat vietos gyventojo dovana.

I. Karsokaitė padėkojo Savivaldybės vadovams už suteiktą galimybę puošti pastato erdves ir kartu parodyti platesnei visuomenei savo kūrybinius darbus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai