Savivaldybė pagerbė aukščiausių rezultatų 2016 metais pasiekusius sportininkus

0
1899

Prienų kraštas garsus ne tik krepšininkų, bet ir futbolininkų, irkluotojų, orientacininkų, stalo, lauko tenisininkų, lengvosios atletikos, biliardo, smiginio, badmintono atstovų, sveikuolių, mišrių kovos menų ir kultūrizmo sportininkų laimėjimais.  

Aukščiausių rezultatų 20016 m. pasiekę sportininkai bei jų treneriai buvo pagerbti vasario 10 d. Prienų r. savivaldybės organizuoto tradicinio šventinio renginio Prienų kultūros ir laisvalaikio centre metu.

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, pasveikindamas sportininkus, trenerius, sporto asociacijų vadovus, sirgalius ir visus, kurie myli sportą bei jį remia, dėkojo už pasiektus rezultatus, paramą, pastangas, sporto populiarinimą ir linkėjo dar daugiau pergalių 2017 m.

Prienų r. savivaldybėje sporto bazės gerėja. Šiais metais bus tęsiama sporto stadiono prie Kūno kultūros ir sporto centro bei Pramogų ir sporto arenos rekonstrukcija, atsiras daugiau naujų sporto įrenginių, todėl meras vylėsi, kad su entuziastų pagalba padaugės sportuojančių vaikų ir jaunimo, augs ir skleisis sportinė ir pilietinė kultūra.

Šventinio renginio metu apdovanoti apie daugiau nei 60 įvairių sporto šakų atstovų, trenerių, keletas puikių laimėjimų pasiekusių sporto ir sveikos gyvensenos klubų. Apdovanojimus – padėkas, piniginius Savivaldybės prizus, saldžiąsias ir kitas dovanas – sportininkams ir jų treneriams įteikė meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorius E. Visockas, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai