Samsung patentavo lanksčius išmaniuosius telefonus

0
1487

111Samsung jau turi savo pasiūloje sustiprintų Galaxy Active išmaniųjų telefonų seriją, skirtą asmenims, ieškantiems atsparių vandeniui ir dulkėms korpusų. Panašu, kad Pietų Korėjos kompanija ketina padaryti naują žingsnį ir jau rengia patvarius išmaniuosius telefonus su lanksčiais korpusais ir ekranais.

Apie tai liudija neseniai paskelbtas patentas, rodantis, kad Samsung planuose yra patvarus išmanusis telefonas lanksčiu ekranu. Kaip matoma su patentu pateiktame paveiksliuke, Samsung parengė lankstaus išmaniojo telefono su sustiprintais elementais šonuose, projektą. Priešingai nei dabar esantys įrenginiai išlenktais ekranais (pvz. Galaxy Round), naujasis Samsung išmanusis telefonas būtų tiesiog lankstus.

Įrenginio projekte taip pat aprašyti specialūs kabliai, kuriais išmanųjį telefoną bus galima lengvai pritvirtinti prie drabužių. Dėl visos konstrukcijos lankstumo, išmanųjį telefoną turėtų būti nesunku apsivynioti apie ranką. Išmanųjį telefoną galima bus laikyti kelnių kišenėse ir sportuojant ir nesibaiminti jį sugadinti.

Žinoma, pats patento kokiems nors sprendimas gavimo faktas automatiškai nereiškia, kad pareiškėjas ketina jį išnaudoti. Sunku net pasakyti, kada toks technologinis sprendimas galėtų būti realizuotas. Kompanijos neretai patentuoja tam tikrus technologinius sprendimus tik tam, kad gautų iš jų finansinę naudą. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad jau pasirodo užlenktų ekranų išmanieji telefonai, įsivaizduoti, kad netrukus pasirodys lanksčių korpusų įrenginiai, ne taip ir sunku.

technologijos.lt

Komentarai

komentarai