Rezultatyviose rungtynėse nugalėtas Liuksemburgo klubas

0
2091

Pasiruošimą artėjančiam sezonui tęsianti Prienų „CBet“ ekipa sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Prieniškiai itin rezultatyviose rungtynėse namuose 106:89 (36:27, 20:22, 30:13, 20:27) nugalėjo svečius iš Liuksemburgo, Bertranžo „Sparta“ krepšininkus.

Net 6 iš 9 rungtyniavusių krepšininkų surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė Regimantas Miniotas, pelnęs 19 taškų.

Šiame mače debiutavo ekipos naujokai Skylaras Spenceris ir Tomas Digbeu, tuo tarpu Mindaugas Lukauskis, Devonas Van Oostrumas ir Karolis Guščikas rungtynėms registruoti nebuvo.

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę ir uraganišką puolimą demonstravę aikštės šeimininkai per pirmąjį kėlinį pataikė net 6 tolimus metimus (po 3 tritaškius įmetė Martynas Varnas ir Tomas Digbeu) ir po dešimties minučių pirmavo (36:27). Prieš ilgąją pertrauką varžovai atsilikimą kiek sumažino – 56:49.

Trečiajame kėlinyje prieniškiai vėl įjungė aukštensę pavarą ir prieš paskutines 10 minučių pirmavo užtikrintai (86:62). Lemiamu turėjęs būti ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – 106:89.

„CBet“: Regimantas Miniotas 19 tšk., Vaidas Čepukaitis 18 tšk., Rokas Stankevičius 16 tšk., Arnas Velička 15 tšk., Tomas Digbeu ir Martynas Varnas po 11 tšk., Skylaras Spenceris 7 tšk., Ernestas Mankauskas 6 tšk., Gediminas Maceina 3 tšk.