Rezultatyviose rungtynėse nugalėta „Šilutė“

0
2668

Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsiantys Prienų „Skycop“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle. Prieniškiai namuose 91:83 (26:21, 26:13, 20:26, 19:23) nugalėjo „Šilutės“ komandą.

Prienų ekipos gretose debiutavę latvis Davis Lejasmeiers pelnė 6 taškus. Rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų surinkęs Gintaras Leonavičius.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šeimininkai – 26:21. Antrajame kėlinyje „Skycop“ pabėgo į priekį ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 18-os taškų pranašumą – 52:34.

Po ilgosios pertraukos susiėmę „Šilutės“ krepšininkai atsilikimą sumažino, tačiau pergalę savo rankose išlaikė prieniškiai – 91:83.

„Skycop„: Gintaras Leonavičius 15 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 14 tšk., Maverickas Morganas 13 tšk., Ovidijus Varanauskas ir Mindaugas Lukauskis po 10 tšk., Austinas Ariansas 8 tšk., Arnas Labuckas ir Davis Lejasmeiers po 6 tšk., Darjušas Lavrinovičius 5 tšk., Dainius Šalenga 4 tšk.