„Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinių iš Ukrainos išvyka į Birštoną

0
921

Siekdami geriau pažinti vienas kitą ir Birštoną „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai iš Ukrainos su psichologe Violeta ir socialine pedagoge Simona pramogavo Birštone.

Kelionę pradėjome kopdami į naująjį simbolį – Birštono apžvalgos bokštą. Įkopę į 45 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę buvome pakerėti atsivėrusių vaizdų į bundantį miestą.

Suskaičiavę 300 apžvalgos bokšto laiptelių jėgas atgavome aplankę sanatorijos „Versmė“ biuvetę bei atsikvėpę „Birutės viloje“. Čia atsigulę ramiai ir giliai kvėpavome druskingu oru žiūrėdami į dangų pro stiklinį stogą. Medikai tvirtina, kad „Birutės“ viloje garuojantis natūralus mineralinis vanduo itin naudingas sergantiems kvėpavimo takų ligomis arba norintiems jų išvengti, teigiamai veikia odą.

Aplankėme ir Kneipo parką bei pasisveikinome su iš vandens nosį iškišusiu Birštono simboliu – banginuku.

Tuomet pažintį su miestu tęsėme Eglės sanatorijoje, kur biuvetėje paragavome šilto ir šalto mineralinio vandens bei „Vytautas mineral SPA“, kur grožėjomės įspūdingąja į kosmosą nukeliančia biblioteka.

Kupini įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome į mokyklą. Džiaugiamės buvimu drauge ir tikimės, kad mėgausimės Birštono kurorto siūlomomis pramogomis dar ne kartą!

Socialinė pedagogė Simona

Komentarai

komentarai