Revuoniukai keliauja į pažintinę kelionę

0
1779

Gegužės 16 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos vyresniąja tyrėja Ina Raškevičiene išvyko į Alytaus apskrities VPK Saugaus eismo klasę.

Čia mus pasitiko pareigūnės Kristina Vaišnoraitė ir Laura Svolkinaitė. Jos priminė, kaip teisingai eiti per pėsčiųjų perėją, atšvaitų svarbą, kokie tyko pavojai likus vieniems namuose, kaip jų išvengti. Taip pat parodė filmuką „Amsio patarimai”, kuris vaikams labai patiko. Mokinukai atsakė į pareigūnių užduotus klausimus: ar teisingai moka eiti per gatvę, ar žino atšvaitų svarbą? Pamokėlei pasibaigus Kristina ir Laura įteikė vaikučiams bičiulio Amsio pažymėjimus kaip įrodymą, kad moka laikytis kelių eismo taisyklių. Vaikai pažadėjo niekada nepamiršti laikytis šių taisyklių.

Kelionė tęsėsi toliau. Atvykome pas Alytaus apskrities VPK policijos reagavimo skyriaus vyresnįjį tyrėją Juozą Andriuškevičių. Jis papasakojo apie policijos pareigūnų darbą, jo svarbą žmonėms, parodė ginkluotę. Vaikams labai patiko, kad jie galėjo apžiūrėti policininkų apsaugos šalmus, neperšaunamas liemenes, kai kuriuos ginklus.   

Mūsų kelionę vainikavo apsilankymas pas kinologus. Kinologas Rytis Černiauskas papasakojo apie kinologiją, ką veikia policijos šunys, kokių komandų jie yra mokomi. Vaikus labai pradžiugino pažintis su kinologo augintiniu Toksu, kuris puikiausiai vykdė savo šeimininko komandas. Vaikams viešnagė pas kinologus labai patiko, jie įdėmiai klausėsi, bendravo.

Priešmokyklinukai liko labai patenkinti šia pažintine kelione. Tad dėkojame už šią  kelionę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Inai Raškevičienei, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams Kristinai Vaišnoraitei, Laurai Svolkinaitei, Juozui Andriuškevičiui ir Ryčiui Černiauskui.

Tikimės, kad jų primintų saugaus eismo pamokėlių stengsimės nepamiršti.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Daiva Jonykienė

Komentarai

komentarai