Rekordinis prieniškių skaičius Vilniuje ir iškovotos prizinės vietos

0
2714

Rekordinis prieniškių skaičius Vilniuje ir iškovotos prizinės vietos – Naujasis badmintono sezonas eina į priekį, o jaunieji Prienų badmintono klubo atstovai tęsia savo kovas.

Lapkričio 17 dieną, CBC JUNIOR varžybose, Prienų badmintono klubą atstovavo 14 žaidėjų, o su tokiu aktyvumu mes nedaug atsilikimo ir nuo Vilniaus badmintono klubų. Prizininkai buvo apdovanoti proginiais medaliais.

Sėkmingiausiai varžybos susiklostė Ugniui Mikalauskui, kuris šiose varžybose iškovojo 3-ją vietą vyrų vieneto grupėje (U-15) ir 3-ją vietą vyrų dvejeto grupėje (U-15) kartu su jaunuoju Mata Stravinsku.

Augustas Valatka iškovojo 3-ją vietą vyrų vieneto (U-19) ir 3-ją vietą vyrų dvejeto grupėje (U-19) kartu su Deivydu Žilinsku.

Oficialiose varžybose pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos badmintono federacijos žaidėjais tapo Kevin Kuzminas, Danielius Sukanka, Lukas ir Linas Laukaičiai, Normantas Lazauskas ir Dominykas Smolskas.