Ramintos sėkmės istorija

0
1608

Raminta užsiregistravo Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriuje tikėdamasi susirasti darbą netoli namų. Moteris gyvena rajono atokioje vietovėje. Dėl susisiekimo ir darbo grafiko nesuderinamumo tekdavo keisti darbovietes. Didžiausia Ramintos svajonė – dirbti dieninį darbą.

Motyvacinio užsiėmimo metu „Mano pasiekimų aplankas“ moteris įvertino galimybę įsitvirtinti rajono darbo rinkoje. Ji buvo supažindinta su paklausiausiomis profesijos rajone ir galimybe įgyti profesiją, dalyvaujant ESF projekte „Ilgalaikių bedarbių įdarbinimo rėmimas“. Moteris pasirinko slaugytojo padėjėjos amatą.

Ramintai buvo pristatyti potencialūs darbdaviai ir galimybė mokymosi praktiką atlikti vienoje iš rajono įmonių. Raminta praktikos atlikimui pasirinko Prienų globos namus. Praktikos metu globos namų direktorė pastebėjo praktikantės imlumą žinioms ir pastangas gerinti komunikavimo įgūdžius. Sekančią dieną po kursų baigimo Raminta jau dirbo, o ir dabar tebedirba Prienų globos namuose.

Darbdavys džiaugiasi: „Vertiname darbuotojos paslaugumą, gebėjimą gražiai bendrauti su pagyvenusiais ir neįgaliais mūsų gyventojais“.

Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriaus informacija

Komentarai

komentarai