Rajoninis futbolo turnyras „Pavasario taurė – 2016“

0
2038

72016 m. gegužės 20 d. Jiezno gimnazijos stadione vyko tradicinis, jau ketvirtasis, rajoninis futbolo turnyras „Pavasario taurė – 2016“. Jame dalyvavo trys komandos: Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Išlaužo pagrindinė mokykla ir Jiezno gimnazija. Dėl objektyvių priežasčių į varžybas atvykti negalėjo Stakliškių gimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos komandos.

Varžybos vyko rato sistema. Pirmose rungtynėse Jiezno gimnazijos komanda rezultatu 3:2, antrose – Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda 7:4 nugalėjo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komandą. Dėl pirmos vietos susitiko Jiezno gimnazijos ir Išlaužo pagrindinės mokyklos komandos. Po atkaklios kovos Išlaužo komanda rezultatu 3:2 įveikė jiezniškius ir iškovojo I-ąją vietą. II-oji vieta atiteko Jiezno gimnazijos komandai, o treti liko „Revuonos“ futbolininkai.

Futbolo varžybose nestigo pozityvių emocijų, sportinio azarto, sirgalių palaikymo. Atsisveikindami dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir sutarė jėgas išbandyti kitais metais jau penktajame „Pavasario taurės“ futbolo turnyre.