Rajoninis futbolo turnyras „Pavasario taurė – 2016“

0
2044

72016 m. gegužės 20 d. Jiezno gimnazijos stadione vyko tradicinis, jau ketvirtasis, rajoninis futbolo turnyras „Pavasario taurė – 2016“. Jame dalyvavo trys komandos: Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Išlaužo pagrindinė mokykla ir Jiezno gimnazija. Dėl objektyvių priežasčių į varžybas atvykti negalėjo Stakliškių gimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos komandos.

Varžybos vyko rato sistema. Pirmose rungtynėse Jiezno gimnazijos komanda rezultatu 3:2, antrose – Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda 7:4 nugalėjo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komandą. Dėl pirmos vietos susitiko Jiezno gimnazijos ir Išlaužo pagrindinės mokyklos komandos. Po atkaklios kovos Išlaužo komanda rezultatu 3:2 įveikė jiezniškius ir iškovojo I-ąją vietą. II-oji vieta atiteko Jiezno gimnazijos komandai, o treti liko „Revuonos“ futbolininkai.

Futbolo varžybose nestigo pozityvių emocijų, sportinio azarto, sirgalių palaikymo. Atsisveikindami dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir sutarė jėgas išbandyti kitais metais jau penktajame „Pavasario taurės“ futbolo turnyre.

Jiezno gimnazijos informacija

Komentarai

komentarai