Prieššventinis Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių turas

0
2324

Prieššventinis Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių turas prasidėjo ankstyvu „Stadiono“ ir „Pakuonio“ susitikimu. Favoritai „Stadiono“ krepšininkai vangiai pradėjo rungtynes ir leido pakuoniškiams išsiveržti į priekį. Antrajame kėlinyje ir toliau puikų žaidimą demonstravo tris tritaškius pataikęs „Pakuonio“ žaidėjas V. Jarmala, tačiau „Stadionas“ perėmė iniciatyvą ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 34:31. Po didžiosios pertraukos „Stadionas“ pamažu ėmė didinti savo pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo saugiu 13 tašku skirtumu, tačiau tada „Pakuonis“ surengė spurtą 9:0 ir sugrąžino intrigą. Kur kas labiau patyrę čempionai nepasimetė, surengė keletą greitų atakų ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:70.

„Stadionas“ – „Pakuonis“ 80:70 (12-15 22-16 27-19 19-20)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: V. Palaikis, R. Marcinkevičius ir A. Tkačiovas po 15, Ž. Mikušauskas 11.
„Pakuonis“: V. Jarmala 19, G. Gylys 18, S. Ambrazas 13.

Antrose rungtynėse Balbieriškio „Ringis“ egzaminavo „Jiezną“. „Ringis“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 28:15. Antrajame kėlinyje balbieriškiečiai ir toliau fantastiškai metė iš toli, o net tris tolimas bombas įsūdė K. Aliulis. Intrigos nebeliko jau įpusėjus rungtynėms, nes „Ringis“ pirmavo net 53:23. Trečiajame kėlinyje „Jiezno“ puolimas atsigavo, gerą atkarpą sužaidė du tritaškius pataikęs E. Balaika ir 9 taškus surinkęs L. Pempė, o jiezniškiai kiek sumažino atsilikimą. Deja, „Jieznui“ nepavyko išvengti sutriuškinimo, nes Balbieriškio gretose K. Aliulis ir toliau puikiai metė iš toli, o greitomis atakomis lengvus taškus rinko A. Sakavickas ir M. Burbulevičius. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo lengvą Balbieriškio „Ringio“ pergalę rezultatu 97:74.

Balbieriškio „Ringis“ – „Jieznas“ 97:74 (28-15 25-8 20-23 24-28)

„Ringis“: K. Aliulis 33, A. Sakavickas 22, M. Burbulevičius 21.
„Jieznas“: S. Ivanauskas 16, L. Pempė 15, E. Balaika 14.

Trečiose rungtynėse susitiko be pralaimėjimų žengiančios Veiverių „Amberio“ ir „Pušynės“ komandos. Jau nuo pirmųjų minučių „Pušynė“ ėmė demonstruoti puikiai organizuotą žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje, tuo tarpu „Amberį“ nuo rimtų problemų gelbėjo tik tolimi metimai. „Amberis“ per pirmą rungtynių pusę pataikė 6 tritaškius, tačiau net toks solidus pasiekimas nublanko prieš komandinį „Pušynės“ žaidimą. Pastarieji po dviejų kėlinių pirmavo 40:28. Trečiasis ketvirtis prasidėjo dviem J. Bereišos tritaškiais, po kurių jau „Pušynei“ teko prašyti minutės pertraukėlės. Greitas išvadas padariusi „Pušynė“ susigrąžino saugų pranašumą, o labiausiai pasižymėjo veiveriškių gynybą draskę įžaidėjai M. Birbalas ir P. Kamarauskas. Lemiamame ketvirtyje „Pušynės“ puolimas kiek prigeso, o tuo pasinaudojęs „Amberis“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Tada be galo svarbų tritaškį smeigė E. Juodsnukis, kuris užtikrino pergalę „Pušynės“ komandai ketvirtąją pergalę iš eilės – 79:68.

„Pušynė“ – Veiverių „Amberis“ 79:68 (22-14 18-14 25-22 14-18)

„Pušynė“: T. Kavaliauskas 23, P. Kamarauskas 13, A. Sinkevičius ir M. Birbalas po 10.
„Amberis“: P. Kirpičenko 23, J. Bereiša 15, R. Klapatauskas 8.

„Pušynės“ komandos žaidėjas T. Kavaliauskas nubaustas technine pražanga.
Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova – taip galima pavadinti „PMVD“ ir „Prienai-Tango pizza“ komandų susitikimą. „PMVD“ pagaliau sulaukė po traumos sveikstančio pagrindinio komandos įžaidėjo P. Ivanausko, tuo tarpu „Tango pizza“ ekipai negalėjo padėti lyderis E. Mankauskas. „PMVD“ galingai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias 20 minučių priešininkams leido įmesti vos 23 taškus, kai patys, gražaus komandinio žaidimo dėka, surinko 41 ir prieš antrąją rungtynių dalį įgijo 18 taškų pranašumą. Trečiasis kėlinys prasidėjo „Tango pizza“ komandos spurtu 7:0, tačiau gaisrą greitai užgesino trys „PMDV“ tolimi metimai. „PMVD“ krepšininkai visų rungtynių metu išlaikė saugų skirtumą, o ketvirtajame kėlinyje siautėję E. Zamblauskas ir V. Celiešius leido „PMVD“ komandai susikrauti triuškinamą pranašumą – pastarieji laimėjo rungtynes 82:54 ir iškovojo antrąją pergalę.

„PMVD“ – „Prienai-Tango pizza“ 82:54 (19-6 22-17 18-20 23-11)

„PMVD“: E. Zamblauskas 26, V. Celiešius 16, E. Šerpenskas 11.
„Tango pizza“: O. Aleksynas 18, L. Vainikevičius 12, J. Davidavičius 9.

„PMVD“ komandos žaidėjas E. Zamblauskas nubaustas technine pražanga.
Ketvirtojo turo desertu tapo „Dvariuko“ ir „Stakliškių“ akistata. Abi komandos puikiai pradėjo rungtynes, priekyje dažniau buvo stakliškiečiai. Antroje kėlinio pusėje „Dvariuko“ lyderis D. Šeškus smeigė net 4 tolimus metimus iš eilės ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygybė – 26:26. Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau nemažino apsukų: „Stakliškių“ trio E. Keblikas, A. Kaminskas ir T. Švedas rinko taškus tiek greitomis atakomis, tiek iš tolimesnių distancijų. „Dvariukui“ atsilikti neleido puikiai metami tritaškiai, o po dviejų kėlinių 50:48 pirmavo „Stakliškės“. Trečiasis kėlinys prasidėjo A. Tilindės ir E. Kebliko mikrodvikova, kurie savo komandoms pelnė atitinkamai 10 ir 14 taškų. Abi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą stakliškiečiai pirmavo tik minimaliu skirtumu – 70:69. Paskutiniame kėlinyje ir vėl prabilo „Dvariuko“ snaiperiai: D. Šeškus, M. Čepulionis ir A. Tilindė pataikė po tritaškį, tačiau tuo pačiu jiems atsakė A. Kaminskas, V. Bereiša ir M. Židanavičius. Iki rungtynių pabaigos buvo likusios dvi minutės, o švieslentėje degė lygybė, tačiau tada prasidėjo „Dvariuko“ aukštaūgio D. Petkevičiaus šou: pastarasis smeigė net tris tritaškius iš eilės ir pasiuntė stakliškiečius į nokdauną. „Stakliškės“ po tokio smūgio nesugebėjo atsigauti ir pralaimėjo rezultatyvias rungtynes 97:103.

„Dvariukas“ – „Stakliškės“ 103:97 (26-26 22-24 21-20 34-27)

„Dvariukas“: A. Tilindė 30, D. Petkevičius 23, D. Šeškus 22.
„Stakliškės“: E. Keblikas 43, V. Bereiša 17, T. Švedas 16.
„Dvariuko“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.