Prienus papuošė nauja autobusų stotis

0
2865

Birželio 6 d., dalyvaujant Prienų r. savivaldybės, UAB „Kautra“ atstovams bei visuomenei, po beveik metų statybos oficialiai atidaryta naujoji Prienų autobusų stotis, perkirpta simbolinė atidarymo juostelė.

Šia proga sveikinimo žodžius tarė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, autobusų stoties operatoriaus UAB „Kautra“ generalinis direktorius L. Skardžiukas, administracijos direktorė J. Zailskienė, kiti svečiai.

Meras pasidžiaugė dar vienu šiuolaikišku Prienuose iškilusiu pastatu, puikiai įrengtomis darbo vietomis, naujomis paslaugomis, kurias gaus Prienų rajono gyventojai ir svečiai.

Anot UAB „Kautra“ generalinio direktoriaus L. Skardžiuko, viešojo transporto kokybės ir prieinamumo gerinimas yra ne tik alternatyva asmeniniam automobiliui, bet ir aplinkos tausojimas, spūsčių mažinimas. Kaip teigė vežėjų atstovas, iš Prienų autobusų stoties per dieną išvyksta apie 150 autobusų, apytiksliai 2000 žmonių kasdien.

Administracijos direktorė vylėsi, kad naujoji stotis vežėjų ir savivaldybės bendromis pastangomis prisidės prie ambicingų tikslų – kurti palankią aplinką turizmui ir sveikatinimui.
Autobusų stoties atidarymo renginio dalyviai buvo pakviesti į vidų apžiūrėti patalpas. Pastate įsikūrė ne tik stoties administracija, kasos, laukimo salė, siuntų terminalas, bet ir tualetas, pagalbinės patalpos, kepyklėlė. Šiuo metu autobusų stoties darbo laikas nuo 6.30 iki 18.30 val., tačiau svarstoma pagal poreikį ir galimybes jį koreguoti. Ateityje taip pat planuojama sutvarkyti autobusų stovėjimo aikštelę.

Projekto „Prienų miesto autobusų stoties ir aplinkinės teritorijos pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“ vertė – apie 400 tūkst. eurų. Jis finansuotas iš Europos sąjungos fondo ir Prienų r. savivaldybės lėšų.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai