Prienuose suburta nauja bendruomenė

0
2463

IMG_1081Prienų miesto bendruomenių sąrašą papildys dar viena narė – Dvariuko bendruomenė. Dvariukas – tai Prienų miesto dalis, kuri  oficialiai yra viena iš 9  seniūnaitijų mūsų krašte ir kuri užima ne mažą dalį mūsų miesto teritorijos.

Birželio 2 d. Prienų Revuonos pagrindinės mokyklos aktų salėje sugūžėjo Dvariuko bendruomenės kūrimo iniciatoriai, kurie žengė svarbų žingsnį ir surengė steigiamąjį susirinkimą. Susirinkimo metu  išrinkta bendruomenės Taryba, Tarybos pirmininkas, revizorius, patvirtinti įstatai bei aptarti kiti svarbūs klausimai. Plojimai nuskambėjo vienbalsiai išrinktam Tarybos pirmininkui Mindaugui Rukui bei kitiems Tarybos nariams: Paulina Buzaitei, Daliui Juodsnukiui, Karoliui Makrickui bei Danutei Mozūrienei.

Dvariuko bendruomenės veikla bus nukreipta padėti žmonėms susiburti, tapti socialiai bei pilietiškai aktyvesniais, diskutuoti aktualiomis temomis bei spręsti esamas problemas. Dvariuko Taryba ir jos suburta komanda stengsis tenkinti bendrus vietos bendruomenės interesus ir taip pagerinti šios teritorijos gyvenimo kokybę. Asociacijos prioritetas organizuoti bei vykdyti šviečiamąją, kultūrinę, sportinę, socialinę ir kitokias veiklas. Dvariuko bendruomenės tikslas – socialiai atsakingos, pilietinės bendruomenės kūrimas, jos atstovavimas vietos savivaldos ir kitose valstybės institucijose, įstaigose.IMG_1055

Bet kuris asmuo, kuriam rūpi Dvariuko ateitis, gali tapti bendruomenės nariu. Stojantysis turi pateikti raštišką prašymą tapti bendruomenės dalimi. Svarbu suvokti, jog bendruomenė yra kuriama tik dėl žmonių ir tik jiems patiems, todėl čia laukiami visi, kurie myli savo kraštą ir nori jį nuspalvinti gražiausiomis spalvomis. Dvariukas mūsų pačių pastangomis gali tapti žmonių susibūrimo vieta, kurią nuolatos lydės šypsenos, geros emocijos ir į kurią nuolatos norėsis grįžti.

Paulina Buzaitė

Komentarai

komentarai