Prienuose pastatyti konteineriai tekstilei

0
1314

Prienų mieste, Tyliojoje g. (prie senųjų kapinių), F. Vaitkaus g. (prie lopšelio-darželio „Pasaka“) ir J. Brundzos g. (priešais paštą kitoje gatvės pusėje, bus įrengtas 2021 04 14), jau pastatyti konteineriai tekstilei. Prašome į juos mesti tik švarius, tvarkingus, geros būklės drabužius.

Šie konteineriai yra skirti ne visoms tekstilės atliekoms, o tik tiems drabužiams bei avalynei, kurie tinkami toliau naudoti. Todėl raginame gyventojus elgtis atsakingai ir neprimesti į tekstilės konteinerius bet kokių daiktų, neprimėtyti atliekų aplink juos.

Tolesniam naudojimui jau netinkamus drabužius, apatinį trikotažą, virtuvės rankšluosčius ir kitas naudoti nebetinkamas tekstilės atliekas reikia mesti į mišrių atliekų konteinerius arba vežti į rūšiavimo centrą (Pramonės g. 3, Prienuose. Darbo laikas: II–VI – 9.00–18.00).

Primename, kad naudoti tinkamos tekstilės atliekos, kaip ir iki šiol, yra surenkamos ir rūšiavimo centruose esančiuose daiktų mainų punktuose „Mainukas“, kur galima ir palikti atvežtus daiktus, ir pasiimti, jei randate, kas jums reikalinga. Svarbiausias tikslas, kurio siekiama atskirai surenkant tekstilės atliekas ir kitus naudoti tinkamus daiktus, – kad geri daiktai neatsidurtų sąvartyne, o kuo ilgiau tarnautų.

Pakartotinis naudojimas – vienas svarbiausių žiedinės ekonomikos principų ir tiesiausias kelias į švaresnę aplinką.

Parengta pagal ARATC informaciją

Komentarai

komentarai