Prienų „Skycop“ ir antrą kartą nugalėjo A. Pukelio vedamą „Vytį“

0
2458

Prienų „Skycop“ išsimaudė po šaltu dušu susitikimo pradžioje, tačiau sugrįžo į rungtynes ir tvirtai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro II etapą.

Per atsakomąsias I etapo rungtynes „Skycop“ namie 91:79 (19:24, 20:12, 20:20, 32:23) pranoko Šakių „Vytį“ ir dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su Alytaus „Dzūkija“.

Praėjusią savaitę „Skycop“ išvykoje nugalėjo Nacionalinės krepšinio lygos klubą 24 taškais. „Vytis“ per pirmą susitikimą įgytą deficitą beveik perpus nupjovė vos prasidėjus rungtynėms – sužaidus kiek daugiau nei kėlinį Šakių komanda pirmavo 19:8 (6-ąją min.). Mindaugas Lukauskis dviem dvitaškiais sugrąžino „Skycop“ į rungtynes. Darjušo Lavrinovičiaus penki taškai iš eilės leido šeimininkams antrajame kėlinyje persverti rezultatą, o po Martyno Gecevičiaus dvitaškio trečiajame kėlinyje „Skycop“ jau nutolo ir iškovojo pergalę.

„Skycop“: Austinas Ariansas 14, Mike‘as Bruesewitzas 13 (7 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 12, Ovidijus Varanauskas 11, Martynas Gecevičius 11.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 27 (11/15 dvitaškių), Paulius Semaška 11.