Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla pradeda naują Erasmus+ projektą

0
1538

Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla parengė tarpmokyklinės strateginės partnerystės „Erasmus+“ 2 programos pagrindinio veiksmo (KA219) bendrojo ugdymo sektoriaus projektą „Kurdami, bendraudami, mes džiaugiamės savo įvairove“ („Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“). Laimėjus atranką mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė pasirašė 16 645 eurų dotacijos sutartį su Švietimo mainų paramos fondu, ir pradėtos vykdyti veiklos.

Projektas bus vykdomas kartu su mokyklomis partnerėmis iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Graikijos, Turkijos ir Rumunijos šalių.

2018 metų sausio 15-17 dienomis įvyko pirmasis tarptautinis mokytojų- projekto dalyvių – susitikimas Pobiedziska mokykloje, Lenkijoje. Jame dalyvavo dailės mokytoja Rasa Uleckienė ir projekto koordinatorė Adelė Berezovskaja. Susitikimo metu daug dėmesio skirta „Erasmus+“ programai pristatyti, šio projekto uždaviniams ir veiklai aptarti. Taip pat buvo aptartos jau atliktos veiklos, numatyti ateities planai ir būsimų mobilumų datos.

Projekto veiklų metu moksleiviai pagilins gimtosios ir užsienio kalbų žinias. Bus ugdomi bendravimo, užsienio kalbų ir kūrybingo IKT panaudojimo įgūdžiai. Moksleiviai suvoks savo identitetą kaip Europos piliečiai, vertins skirtingas kultūras. Mokysis bendrauti su savo mokyklos moksleiviais bei bendraamžiais iš kitų šalių bei tyrinės savo talentingumą ir kūrybiškumą.

Projektą finansuoja Europos Sąjunga, veiklos vykdomos nuo 2017 09 01 iki 2019 08 31 dienos.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai