Prienų „Revuonos” pagrindinė mokykla pradeda įgyvendinti naują Erasmus+ projektą

0
2491

Švietimo mainų paramos fondui finansavus paraišką projektui „Coding in a Cultural Europe” („Kodavimas kultūrinėje Europos erdvėje” ) prasidėjo strateginė šešių mokyklų iš įvairių Europos šalių: Anglijos, Lenkijos, Kroatijos, Turkijos ir Ispanijos – partnerystė, kuria bus siekiama padėti moksleiviams vystyti kompiuterinį mąstymą ir skaitmeninius įgūdžius, įgyti XXI amžiaus įgūdžius.

Tikime, kad projektas padės pakeisti moksleivių paradigmą nuo technologijų vartotojų į technologijų kūrėjų. Manome, kad naujų technologijų naudojimas darbo projekte metu padės pašalinti socialinius ir kultūrinius barjerus, padės sumažinti skirtumus tarp lyčių ir skatins lygias galimybes moksle. Projektas bus vykdomas 2018-2020 metais.

2018 m. lapkričio 25-gruodžio1 dienomis mokyklos projekto komanda dalyvavo tarptautiniame susitikime Turkijoje, Kartepe, Suadiye mokykloje.

Projektu skatinsime gerbti kiekvienos šalies kultūrą ir tradicijas, dalyvaudami veiklose sužinosime daugiau apie kiekvieną iš šalių: papročius, architektūrą, pastatus, skulptūras, tapybą, muziką, rašytojus ir t.t.

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai