Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinti mero pavaduotojas ir administracijos direktorius

0
2172

IMG_2882Šių metų balandžio 16 d. vyko pirmasis naujai išrinktos Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo svarstomi keturi klausimai.

Pradžioje visi naujai išrinkti tarybos nariai davė priesaikas, buvo inauguruotas naujai išrinktasis meras Alvydas Vaicekauskas.

Tiesioginiuose mero rinkimuose laimėjęs A. Vaicekauskas informavo, kad į valdančiąją koaliciją susijungia keturių partijų atstovai: Lietuvos socialdemokratų partijos, Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepriklausomų kandidatų sąrašas Prienų kraštas“, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų), Darbo partijos.

Pagal patvirtintą tvarką iš pareigų buvo atleisti pareigas ėję: administracijos direktorius A. Marcinkevičius ir administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė.

Slaptu balsavimo buvo renkami naujasis administracijos direktorius ir naujasis mero pavaduotojas. Pirmiausia buvo renkamas mero pavaduotojas į kurį buvo pasiūlyta A. Marcinkevičiaus kandidatūra. Slapto balsavimo metu už A. Marcinkevičių balsavo 15 tarybos narių, o prieš – 10. Naujuoju mero pavaduotoju (arba vicemeru) tapo A. Marcinkevičius.

Į Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus vietą buvo pasiūlyta E. Visocko kandidatūra. Slapto balsavimo metu 13 tarybos narių balsavo už ir 12 tarybos narių prieš – administracijos direktoriumi tapo E. Visockas.

Atviru balsavimu buvo nustatyta mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus atlyginimų koeficientai.

„Gera Prienuose“

Komentarai

komentarai