Prienų rajono savivaldybė jau penktą kartą dalyvavo parodoje „Adventur 2020“

0
1099

Sausio 24-26 d. Vilniaus parodų centre „Litexpo“ vyko didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“, kurioje jau penktus metus iš eilės dalyvavo ir Prienų r. savivaldybė.

Šiais metais vykusios parodos tema – „Sveikatos turizmas“. Prienų r. savivaldybė siūlė autentiškus maršrutus ir unikalią, emocinę patirtį, kviesdama pakeliauti rašytojų keliais, aplankyti piliakalnius, muziejus ir susipažinti su edukacinėmis programomis, pasivaikščioti jau atnaujintose ir baigiamose atnaujinti Prienų viešosiose erdvėse, atsigaivinti gydomosiomis savybėmis garsėjančio Revuonos parko šaltinio vandeniu, kuriuo vaišino ir parodos dalyvius. Čia pat buvo galima pasirinkti būsimus maršrutus po Prienų kraštą. Pavyzdžiui, numatytas Stakliškių maršrutas yra beveik 21 kilometro, Veiverių–Skriaudžių – 6 km, Prienų – 7 km.

Savivaldybės stende taip pat savo veiklas pristatė Prienų krašto muziejaus ir Visuomenė sveikatos biuro darbuotojai. Vyko loterija, kurioje, atsakius į klausimus ar sudėliojus iš kubų Prienų krašto žinomus objektus, buvo galima laimėti daug įvairių Savivaldybės ir jos partnerių prizų, tarp jų – šuolius su parašiutu.

Prienų r. savivaldybės stende visas dienas dirbo mero patarėja Agnė Dargužienė ir Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Jakimavičiūtė, sekmadienį prie jų prisijungė skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.

Prienų r. savivaldybės stendą šeštadienį aplankė Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Tarybos narys Deividas Dargužis. Savivaldybės atstovai domėjosi ir kitų savivaldybių turizmo veikla, dalinosi idėjomis, bendradarbiavimo galimybėmis.

Savivaldybė dėkoja visiems dirbusiems stende, taip pat Krašto muziejui, Visuomenės sveikatos biurui, UAB „Ekofrisa“, UAB „Wilara“, UAB „Prienų turgus“, Kauno parašiutininkų klubui, UAB „Automobilių detalės“, VšĮ Krepšinio sporto klubui „Prienai“, Visuomenės harmonizavimo parkui. Tai visų bendras indėlis į Prienų krašto, verslo įmonių, jų veiklos žinomumo, patrauklumo didinimą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai