Prienų rajono savivaldybė dalyvavo parodoje „Adventur 2016“

0
1699

2 Sausio 22–24 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2016“ dalyvavo ir Prienų r. savivaldybė su savo stendu. Parodoje buvo pristatytos Prienų krašto muziejaus organizuojamos ekskursijos bei edukacijos, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, UAB „Lietuviškas midus“ produkcija ir organizuojamos ekskursijos, Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centras, Visuomenės harmonizavimo parkas ir jo teikiamos paslaugos, Prienų r. savivaldybėje veikiančios kaimo turizmo sodybos ir kitos apgyvendinimo įstaigos, turistiniai maršrutai, maitinimo įstaigos.

Prienų r. savivaldybės stendas buvo labai populiarus tarp lankytojų – čia buvo galima pasivaišinti Prienų krašto muziejuje kepta duona ir savivaldybės rėmėjo UAB „Miglūnas“ rūkyta produkcija, padegustuoti Stakliškių lietuviško midaus, apie kurį pasakojo ir pats UAB „Lietuviškas midus“ direktorius E. Valiukevičius. Parodos lankytojams Prienų r. savivaldybės mero patarėja J. Zailskienė, administracijos specialistė E. Jakimavičiūtė, Prienų krašto muziejaus darbuotoja E. Juodsnukytė pasakojo apie mūsų kraštą, turistinius maršrutus ir trasas, pristatė įžymias vietas, dalino informacinius lankstinukus.

Prienų Jusird1ae11929tino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka buvo parengusi lankstinuką „Prienų krašto literatūrinė panorama“, kuriame supažindinama su žymiausiais rašytojais, kilusiais iš Prienų krašto, pateikiami jų gimtinių žemėlapiai. Muziejininkė E. Juodsnukytė ne tik pristatė muziejuje vykdomas edukacijas, ekskursijas, bet ir parodos dalyviams pravedė žvakių liejimo edukaciją. Ir vaikai, ir suaugusieji su malonumu liejo žvakes, nuoširdžiai domėjosi Prienais ir žadėjo užsukti. Prienų r. savivaldybės stendą aplankė ir meras A. Vaicekauskas bei kiti savivaldybės vadovai ir darbuotojai, Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda,  LR Seimo nariai, kitų savivaldybių merai.

Parodoje „Adventur 2016“ vyko miestų forumas, kuriame miestų merai, turizmo ir rinkodaros profesionalai dalijosi miestų ženklodaros, patrauklumo ir unikalaus įvaizdžio kūrimo patirtimis.

Paroda „Adventur“ jau ketvirta, tačiau Prienai joje prisistatė pirmą kartą.  Parsivežta daug naujų  idėjų, minčių ir projektų. Taigi laukia rimtas darbas, kad turistams mūsų kraštas taptų ne tranzitiniu, o turistiniu objektu.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai