Prienų rajono lankytinus objektus žymės naujos rodyklės

0
656

2019 m. vykdant projektą „Birštono, Kaišiadorių rajono ir Prienų rajono savivaldybes jungiančių trasų ir turizmo maršrutų informacinės struktūros plėtra“ Prienų mieste buvo įrengtos 9 informacinių rodyklių sistemos.

Prienų rajono savivaldybės administracija toliau tęsia rajono lankytinų objektų ženklinimą. Šių metų spalio mėnesį planuojamame dviračių take Prienai-Vazgaikiemis baigtos įrengti 9 informacinių rodyklių sistemos bei 2 informacinių rodyklių sistemos dviračių take, kuris jungia Birštono ir Prienų rajono savivaldybes. Taip pat naujomis krypties rodyklėmis papildytos jau anksčiau įrengtos informacinių rodyklių sistemos, esančios Prienų mieste. Iš viso įrengta dar 11 naujų rodyklių sistemų ir 82 rodyklės, nurodančios kryptį į lankytinus objektus.

Tikimasi, kad šių priemonių įgyvendinimas suteiks daugiau informacijos apie lankytinus objektus savivaldybėje, padės turistams lengviau rasti norimus objektus, padidins domėjimąsi kultūros, gamtos paveldo objektais, paskatins atvykstamąjį turizmą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai