Prienų r. savivaldybės vadovai susitiko su Naujosios Ūtos ir Jiezno seniūnijų gyventojais

0
2409

1 Naujosios Ūtos seniūnijos gyventojai naujai išrinktai valdžiai išsakė savo lūkesčius ir įvardijo problemas. Pačios aktualiausios problemos – seniūnijos keliai, socialinės pašalpos, melioravimo darbai. Nors, kaip sakė Naujosios Ūtos seniūnas Algis Aliukevičius, šiais metais ir padidėjo kelių priežiūros finansavimas, bet dalies kelių būklė labai prasta.

Gyventojai atkreipė dėmesį, kad šalia esančiame kelyje nėra Žemaitkiemio gyvenvietę nurodančio ženklo. Jų nuomone, tai ir nesaugu, ir neinformatyvu. Nuspręsta kreiptis į Kelių eismo  saugumo komisiją, kad  situacija pagerėtų.

4Į Jiezno seniūniją Prienų r. savivaldybės meras, vicemeras, administracijos direktorius bei Architektūros ir urbanistikos, Statybos ir ekonominės plėtros, Investicijų skyrių vedėjai važiavo su gera žinia – mat greitu laiku pradės veikti Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimo priemonė (Nr. 08.2.1.-CPVA-R-908), kuri skirta 1–6 tūkst. gyventojų turinčių gyvenamųjų vietovių bendruomeninei ir viešajai infrastruktūrai atnaujinti.

Kartu su įstaigų vadovais, seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais buvo aptarta, kurios viešosios erdvės Jiezne turi būti sutvarkytos pirmiausia. Ir savivaldybės specialistų, ir bendruomenės nuomonės sutapo – pirmiausia reikia tvarkyti Jiezną. Kaip buvo įvardinta, pradėti reikėtų nuo pagrindinių vartų – stoties ir mokyklos teritorijos, kartu būtų išspręsta ir stovėjimo aikštelių trūkumo problema. Taip pat nutarta, kad reikia tvarkyti miesto centrą bei ežero pakrantę, siekiant, kad sutvarkytos erdvės būtų naudingos miestelėnams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai