Prienų r. savivaldybės pastatą papuošė prakartėlė

0
385

Visi Lietuvos miestai ir miesteliai pačiame pasiruošimo svarbiausioms metų šventėms įkarštyje: puošia gatves, aikštes, apšvietimo stulpus, medžius, įžiebia egles ir eglutes. Prienų Laisvės aikštėje jau įžiebta didžioji ir svarbiausioji miesto eglė, šventine atributika pasipuošė ir Savivaldybės administracijos pastato vestibiulis.

Džiugu, kad savo rankomis pagaminta prakartėle administracinio pastato tambūrą papuošė Lietuvos aklųjų ir silparegių Prienų rajono filialo, kuriam vadovauja pirmininkė Irena Karsokaitė, rankdarbių būrelio moterys.

„Pagaminti kažką kitokio mintis atėjo sulaukus gražių atsiliepimų praeitais metais, kai rankdarbių būrelio moterų pagamintais kalėdiniais žaislais ir kitomis dekoracijomis buvo išpuošta eglė Savivaldybės vestibiulyje“, – sakė I. Karsokaitė.

Idėją šiais metais pasiūlė rankdarbių būrelio vadovė Vilma Krasauskienė. Ji pasidžiaugė, kad administracija idėją mielai priėmė ir leido ją įgyvendinti.

Prakartėlė buvo pradėta gaminti po Velykų ir užbaigta prieš pat erdvės papuošimą. Jai pagaminti reikėjo daug kruopštumo, atidumo, todėl ten, kur buvo reikalingas ypač geras regėjimas, moterys į pagalbą pasitelkė drauges.

Prakartėle prieniečiai ir praeiviai turės galimybę grožėtis ir džiaugtis visą šventinį metą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai