Prienų r. savivaldybės krepšinio pirmenybių 7-ojo turo susitikimai

0
2512

Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio pirmenybės jau įpusėjo – sekmadienį buvo sužaisti dar penki 7-ojo turo susitikimai. Pirmose rungtynėse pralaimėjimo skonio dar nepatyrusi „Pušynė“ krepšinio paslapčių mokė vis dar be pergalių esantį „Jiezną“. „Pušynė“ užtikrintai pradėjo susitikimą ir puikios gynybos dėka po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 35:15. Po didžiosios pertraukos jiezniškiai pasinaudojo „Pušynės“ žaidėjų atsipalaidavimu ir po spurto 12:2 sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. „Pušynė“ trečiajame kėlinyje apskritai pelnė tik 8 taškus, tačiau ir toliau išlaikė persvarą savo rankose – 43:32. Paskutiniame ketvirtyje abi komandos pagaliau pralaužė ledus puolime: „Pušynės“ gretose varžovų gynybą drąskė M. Leonavičius, svarbius tritaškius pataikė R. Gaučys ir A. Sinkevičius, tuo tarpu „Jiezno“ komandoje fantastiškai žaidė 5 tritaškius pataikęs R. Žuromskas, o po krepšiu galingai rungtyniavo L. Pempė. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo eilinę „Pušynės“ pergalę rezultatu 69:54.

„Pušynė“ – „Jieznas“ 69:54 (16-7 19-8 8-17 26-22)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: M. Leonavičius 22, A. Sinkevičius 19, G. Andreikėnas 13.
„Jieznas“: R. Žuromskas 15, L. Pempė 9, S. Beliūnas 7.

„Šilavoto“ krepšininkai fantastiškai pradėjo rungtynes prieš „Dvariuką“ ir keturių taiklių tritaškių dėka pirmavo net 25:9. Tada galingo A. Tilindės dėjimo pažadintas „Dvariukas“ spurtavo net 25:0 (!) ir ne tik pasivijo savo varžovus, bet ir prasidėjus didžiajai pertraukai įgijo dviženklį pranašumą: 46:35. Trečiajame kėlinyje A. Tilindės ir D. Petkevičiaus tandemas ir toliau varė „Šilavotą“ į neviltį. Patys šilavotiškiai ir toliau sunkiai rinko taškus, o po trijų kėlinių jų deficitas jau siekė 16 taškų – 48:64. Nors paskutiniame ketvirtyje „Šilavotas“ dar bandė kabintis, tačiau tritaškiais prapliupę A. Čekavičius ir M. Ylius įtvirtino puikią „Dvariuko“ pergalę rezultatu 85:70.

„Dvariukas“ – „Šilavotas“ 85:70 (14-25 32-10 18-13 21-22)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Dvariukas“: D. Petkevičius 29, A. Tilindė 28, M. Ylius 15.
„Šilavotas“: L. Kurtinaitis 14, G. Navickas 13, P. Masikonis 11.
„Dvariuko“ komandos žaidėjas A. Tilindė nubaustas technine pražanga.
„Dvariuko“ komandos žaidėjas A. Čekavičius nubaustas technine pražanga.

„Prienai-Tango pizza“ ir „Stadiono“ komandų akistata prasidėjo kiek netikėtai: „Tango pizza“ susitikimą pradėjo tarsi iš natų ir puolime dominavusio E. Mankausko dėka pirmavo 31:15. Antrajame kėlinyje „Stadionas“ ir toliau dažnai klydo gynyboje, o tuo puikiai naudojosi D. Jancevičius, E. Mankauskas ir J. Davidavičius, po kurių tritaškių „Stadiono“ deficitas vienu metu siekė net 20 taškų. Vis dėlto, G. Maceinos fizinės jėgos ir taiklių metimų iš baudos aikštelės pastangomis, „Stadionas“ prieš didžiąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 13 taškų – 44:57. Trečiajame kėlinyje „Prienai-Tango pizza“ ir toliau išlaikė solidų pranašumą, kuris prieš prasidedant lemiamoms 10 minučių siekė 15 taškų – 75:60. Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikra drama: „Stadiono“ lyderis G. Maceina nusprendė viską perimti į savo rankas ir po jo taiklių metimų skirtumas tarp komandų ėmė sparčiai tirpti. Netrukus dėl penkių pražangų limito aikštelę turėjo palikti „Tango pizza“ žaidėjai L. Vainikevičius ir T. Paplauskas ir pastarųjų komanda liko žaisti keturiese. Kraujo kvapą užuodęs „Stadionas“ ėmė spausti varžovus po visą aikštelę ir netrukus komandas skyrė vos vienas metimas. Įtampa aukščiausią lygį pasiekė paskutinėmis rungtynių akimirkomis: „Stadionui“ pirmaujant dviem taškais asmenine ir po to dar technine pražanga buvo nubaustas „Stadiono“ komandos žaidėjas R. Gerbutavičius. D. Jancevičius pataikė tris baudų metimus ir vėl minimaliu skirtumu išvedė „Prienai-Tango pizza“ komandą į priekį, o iki rungtynių pabaigos buvo likusios vos 5 sekundės. Vis dėlto, G. Maceina lemiamos atakos metu išprovokavo varžovų pražangą ir po jo dviejų taiklių baudos metimų „Stadionas“ vėl išsiveržė į priekį. Desperatiškas J. Davidavičiaus metimas iš aikštės vidurio buvo netaiklus ir „Stadionas“ iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 93:92.

„Stadionas“ – „Prienai-Tango pizza“ 93:92 (15-31 29-26 16-18 33-17)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: G. Maceina 40, R. Marcinkevičius ir R. Gerbutavičius po 16.
„Prienai-Tango pizza“: E. Mankauskas 26, D. Jancevičius 23, J. Davidavičius 19.
„Stadiono“ komandos žaidėjas R. Gerbutavičius nubaustas technine pražanga.

„Pakuonio“ krepšininkai sėkmingai pradėjo rungtynes prieš Balbieriškio „Ringį“ ir pirmavo 11:4, tačiau tuomet balbieriškiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po pirmojo kėlinio jau buvo priekyje rezultatu 26:14. Antrajame kėlinyje V. Kisieliausko ir V. Jarmalos pastangomis „Pakuonis“ neleido varžovams pabėgti dar toliau, tačiau „Ringio“ pranašumas įpusėjus rungtynėms ir toliau išliko solidus – 49:34. Antroje rungtynių dalyje „Ringis“ ir toliau gražiai žaidė puolime, taškus rinko visi aikštelėje buvę žaidėjai, o „Pakuoniui“ ūpą palaikė tik taiklūs R. Grimalausko tritaškiai. „Ringis“ žūtbūt stengėsi pelnyti 100-ąjį tašką, tačiau tam pritrūko laiko. Vis dėlto, finalinė rungtynių sirena užfiksavo lengvą Balbieriškio „Ringio“ pergalę rezultatu 98:75.

Balbieriškio „Ringis“ – „Pakuonis“ 98:75 (26-14 23-20 26-20 23-21)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Ringis“: M. Burbulevičius 18, A. Sakavickas ir K. Aliulis po 16.
„Pakuonis“: V. Jarmala 26, R. Grimalauskas 19, V. Kisieliauskas 12.
„Ringio“ komandos žaidėjas Ž. Seilius nubaustas technine pražanga.

Paskutinėse dienos rungtynėse tarp „Stakliškių“ ir Veiverių „Amberio“ buvo galima tikėtis intrigos, tačiau E. Kebliko vedami stakliškiečiai jau po pirmojo kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą – 30:16. Antrajame kėlinyje estafetę iš E. Kebliko perėmė A. Kaminskas ir jo sėkmingo žaidimo dėka „Stakliškės“ po dviejų kėlinių turėjo jau 19 taškų persvarą. Po didžiosios pertraukos pagaliau prabilo vienas „Amberio“ lyderių T. Tulauskas, trečiajame kėlinyje surinkęs 10 taškų. Vis dėlto, kitoje aikštelės pusėje ir toliau dominavo „Stakliškių“ komandos žaidėjai E. Keblikas ir M. Nenartavičius. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas: stakliškiečių atsipalaidavimu pasinaudoję „Amberio“ krepšininkai kiek sumažino atsilikimą, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo užtikrintą „Stakliškių“ pergalę rezultatu 88:69.

„Stakliškės“ – Veiverių „Amberis“ 88:69 (30-16 17-12 25-20 16-21)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stakliškės“: E. Keblikas 24, M. Nenartavičius 23, A. Kaminskas 14.
„Amberis“: T. Tulauskas 25, G. Žilinskas 15, J. Bereiša 10.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai