Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 9-ojo turo susitikimų rezultatai

0
215

Vasario 4 d. Prienų KKSC salėje buvo žaidžiami Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 9-ojo turo susitikimai. Vis dar svajojant apie atkrintamąsias varžybas, tiek Birštono sporto centrui, tiek „Kryžkelių plienui“ tarpusavio akistatoje buvo būtina iškovoti pergalę. Birštono komanda geriau pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 16:9. Antrąjį kėlinį K. Česonio vedamas „Kryžkelių plienas“ pradėjo spurtu 7:0 ir išlygino rezultatą. Po minutinės pertraukėlės Birštono SC krepšininkai vėl susiėmė ir susigrąžino turėtą pranašumą – 32:23. Trečiajame kėlinyje ir toliau tęsėsi nerezultatyvi kova – nors birštoniškiams trumpam net buvo pavykę susikrauti ir dviženklę persvarą, tačiau „Kryžkelių plienas“ vėl ėmė artėti ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą jau atsiliko tik 5 taškais – 38:43. Ketvirtajame kėlinyje Birštono SC komanda visiškai sustojo – tragišką pataikymą demonstravę A. Liuizos auklėtiniai pro šalį metė vieną metimą po kito, o tuo pasinaudojusi „Kryžkelių plieno“ komanda galų gale išsiveržė į priekį. V. Diškevičius dviem rezultatyviais reidais išlygino rezultatą, tačiau lemiamos atakos metu „Kryžkelių plieno“ snaiperis K. Česonis smeigė tolimą metimą ir „Kryžkelių plienas“ iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 53:50. Beje, „Kryžkelių plienui“ tai buvo apskritai pirmoji pergalė per visą jų dalyvavimo Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybėse istoriją.

„Kryžkelių plienas“ – „Birštono SC 53:50 (9-16 14-16 15-11 15-7)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Kryžkelių plienas“: K. Česonis 18, T. Gaulia ir I. Sabaliauskas po 10.
Birštono SC: L. Marčiulionis ir E. Žemaitis po 11, K. Banionis 10.

Nors „Šilavotas“ šiose pirmenybėse vis dar lieka be pergalių, tačiau „BC Pakuonis-Energija“ tikrai negalėjo nuvertinti savo varžovų, kadangi šilavotiškiai kaip lygūs su lygiais kovojo su visais pirmenybių favoritais. J. Daukšo vedami pakuoniškiai kur kas geriau pradėjo susitikimą ir susikrovė dviženklį pranašumą. 10 taškų pelniusio G. Jakuškos dėka „Šilavotas“ stabilizavo situaciją ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 18:24. Po pertraukėlės abiejų komandų puolimo tempas smuko ir tik D. Mockaus tolimi metimai leido „BC Pakuoniui-Energijai“ ir toliau išlaikyti pranašumą – 37:32. Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Šilavotas“ – G. Jakuškos ir P. Masikonio taškai leido „Šilavotui“ išsiveržti į priekį, o Pakuonio komanda buvo priversta prašyti minutinės pertraukėlės. Ketvirčio pabaigoje M. Staskevičius pataikė sudėtingą dvitaškį ir sumažino BC Pakuonio-Energijos“ atsilikimą iki minimumo – 58:59. Ketvirtajame kėlinyje J. Daukšas ir toliau rungtyniavo nesustabdomai, o toks pakuoniškių vidurio puolėjo žaidimas leido pastariesiems nepaleisti varžovų į priekį. Galiausiai D. Mockaus ir L. Steponavičiaus metimai leido BC Pakuoniui-Energijai“ surengti spurtą 8:0 ir susikrauti apčiuopiamą pranašumą. „Šilavotas“ dar bandė gelbėtis greitomis pražangomis, tačiau BC Pakuonio-Energijos“ krepšininkai neklydo mesdami nuo baudų metimo linijos ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 87:81.

„BC Pakuonis-Energija“ – „Šilavotas“ 87:81 (24-18 13-14 21-27 29-22)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Pakuonis-Energija“: J. Daukšas 30, D. Mockus 25, L. Steponavičius 12.
„Šilavotas“: G. Jakuška 33, P. Masikonis 16, R. Karčiauskas ir V. Mieldažys po 13.

Rungtynių favoritė „Dantransa“ galinga puolimo banga pradėjo dvikovą prieš „Azibets.lt“ krepšininkus – R. Gerbutavičius į varžovų krepšį siuntė vieną metimą po kito, o „Dantransa“ išsiveržė į priekį 20:4. Po šalto dušo atsigavusi „Azibets.lt“ antrajame kėlinyje ėmė demonstruoti kur kas geresnį žaidimą ir ėmė artėti prie savo varžovų. Komandinių pastangų dėka „Azibets.lt“ dar iki didžiosios pertraukos sumažino atsilikimą iki vienženklio – 29:36. Antroje rungtynių dalyje „Dantransa“ sėkmingai išlaikė saugų atstumą, o K. Chadakausko ir T. Mikušausko taškai „Azibets.lt“ komandai net neleido pagalvoti apie intrigą. Nors P. Maciulevičius ir R. Kavaliauskas taikliais metimais dar bandė įkvėpti „Azibets.lt“ krepšininkus, tačiau susitikimo eigos tai nepakeitė ir „Dantransa“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 74:59.

„Dantransa“ – „Azibets.lt“ 74:59 (20-4 16-25 17-13 21-17)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Dantransa“: R. Gerbutavičius 20, T. Mikušauskas 16, K. Chadakauskas 14.
„Azibets.lt“:. R. Kavaliauskas 13, M. Šalčius 11, J. Arlauskas po 10.

Nuostabią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojanti „Pušynė“ siekė pratęsti savo pergalių seriją, tačiau ir šįkart jų laukė dar vienas rimtas iššūkis – „Stadiono“ komanda. D. Židanavičiaus ir M. Gečionio duetas pirmajame kėlinyje pelnė net 21 iš 24 „Pušynės“ taškų, o jų dėka pastarieji išsiveržė į priekį 24:21. Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau demonstravo gerą pataikymą iš toli, o tokia žaidimo eiga buvo palankesnė „Pušynei“, kuri, sėkmingo T. Švedo žaidimo dėka, dar labiau padidino savo pranašumą – 48:38. Trečiajame ketvirtyje tiek „Pušynės“, tiek „Stadiono“ puolimo apsukos smuko, tačiau A. Snapaičio ir E. Straigio pastangos pagerinti „Stadiono“ situaciją ir priartėti prie varžovų vaisių nedavė, o „Pušynė“ ir toliau išlaikė tą patį 10-ies taškų pranašumą – 61:51. Lemiamu metu aikštelėje virė itin emocinga kova, o M. Jančiausko ir E. Straigio taiklių metimų dėka „Stadionas“ ėmė mažinti „Pušynės“ turėtą persvarą. Vis dėlto „Pušynės“ lyderis M. Gečionis svarbiausiomis susitikimo akimirkomis demonstravo užtikrintą žaidimą ir atvedė savo komandą į dar vieną pergalę rezultatu 81:77.

„Pušynė“ – „Stadionas“ 81:77 (24-21 24-17 13-13 20-26)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: M. Gečionis 30, T. Švedas 17, D. Židanavičius 10.
„Stadionas“: E. Straigis 18, M. Jančiauskas 19, A. Petravičius 11, R. Marcinkevičius po 9.
„Stadiono“ komandos žaidėjas M. Jančiauskas nubaustas technine pražanga.
„Stadiono“ komandos žaidėjas A. Snapaitis nubaustas technine pražanga.
„Stadiono“ komandos atsarginių žaidėjų suolelis nubaustas technine pražanga.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai