Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 8-ojo turo susitikimų rezultatai

0
275

Sausio 28 d. Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 8-ojo turo susitikimai prasidėjo turnyrinės lentelės kaimynų – „PMVD-Tango pizza“ ir „Pušynės“ akistata. „PMVD-Tango pizza“ komandos varikliukas P. Bartkevičius smeigė 3 tolimus metimus, o jo komanda iš karto pabėgo į priekį 18:7 ir privertė „Pušynę“ prašyti minutinės pertraukėlės. Po trumpo pasitarimo „Pušynei“ pavyko sustyguoti savo žaidimą ir dar iki kėlinio pabaigos sumažinti atsilikimą iki minimumo – 22:23. Antrajame kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda, o salėje susirinkę žiūrovai galėjo stebėti M. Gečionio ir P. Ivanausko mikrodvikovą – abu žaidėjai ne tik rinko taškus savo komandoms, bet ir dalino rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Vėliau iš M. Gečionio estafetę perėmė G. Andreikėnas, pelnęs 8 taškus iš eilės, tačiau tolimas A. Marchockio metimas kėlinio pabaigoje leido „PMVD-Tango pizza“ po dviejų kėlinių pirmauti 47:45. Trečiajame kėlinyje P. Ivanauskas ir toliau tempė „PMVD-Tango pizza“ į priekį, tačiau nuostabiai iš toli pataikę „Pušynės“ snaiperiai ir toliau kėlė didelį galvos skausmą savo varžovams, o prieš lemiamą rungtynių atkarpą „Pušynė“ jau buvo priekyje 71:69. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau tęsėsi kova taškas į tašką, o visus „PMVD-Tango pizza“ komandos bandymus išsiveržti į priekį niekais vertė T. Švedo ir G. Andreikėno tolimi metimai. Dramatiškai klostėsi rungtynių pabaiga: „Pušynei“ pirmaujant 95:90 E. Zamblauskas smeigė sudėtingą tolimą metimą ir sumažino „Pušynės“ pranašumą iki 2 taškų. Maža to, „Pušynės“ krepšininkai išsimesdami kamuolį atidavė jį tiesiai varžovams į rankas, tačiau tolimas P. Ivanausko metimas, galėjęs išplėšti pergalę „PMVD-Tango pizza“ komandai buvo netaiklus. Likus 1,5 sekundės pražangą išprovokavęs M. Jonuška baudos metimu padidino „Pušynės“ pranašumą iki 3 taškų. Kamuolį po antrojo baudos metimo atkovojęs P. Ivanauskas dar spėjo pataikyti iš savo aikštės pusės, tačiau fantastiškai pratęsimą galėjęs išplėšti metimas sekundės dalimi buvo atliktas per vėlai ir „Pušynė“ iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 96:93.

„Pušynė“ – „PMVD-Tango pizza“ 96:93 (22-23 23-24 26-22 25-24)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Pušynė“: T. Švedas 29, M. Gečionis 18, G. Andreikėnas 14.
„PMVD-Tango pizza“: P. Ivanauskas 30, K. Rimgaila 16, P. Bartkevičius 11.

Antrosiose dienos rungtynėse žiūrovams ne mažesnę intrigą žadėjo „Stadiono“ ir „BC Tūzų“ dvikova. Nors E. Straigio vedamas „Stadionas“ pirmajame kėlinyje demonstravo neblogą žaidimą, vis dėlto buvo galima nujausti, kad „BC Tūzai“ šiose rungtynėse yra geresnė komanda. Ir toks spėjimas buvo teisingas – jeigu po pirmojo ketvirčio „Stadionas“ atsiliko 18:19, tai antrajame kėlinyje „BC Tūzai“ K. Okmano ir V. Miglino tolimų metimų dėka jau susikrovė dviženklį pranašumą ir nutolo 45:30. Antroje susitikimo dalyje K. Okmano ir V. Miglino duetas ir toliau nemažino apsukų puolime, o „BC Tūzų“ pranašumas perkopė ir 20-ies taškų ribą. „Stadionui“ priartėti taip ir nepavyko, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo įtikinamą „BC Tūzų“ pergalę rezultatu 91:68.

„BC Tūzai“ – „Stadionas“ 91:68 (19-18 26-12 27-22 19-16)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: K. Okmanas 30, V. Miglinas 24, A. Jakubauskas 13.
„Stadionas“: E. Straigis 21, R. Marcinkevičius 14, A. Snapaitis 11.
„Stadiono“ komandos žaidėjas V. Vaikšnis nubaustas technine pražanga.
„Stadiono“ komandos atsarginių žaidėjų suolas nubaustas technine pražanga.

Dar vienos „Versmės“ rungtynės – dar vienas tolimų metimų lietus. Būtent taip dvikovą su „Šilavoto“ komanda pradėjo „Versmės“ krepšininkai, per pirmąjį ketvirtį pataikę net 8 tritaškius (iš jų po 3 – A. Gedminas ir D. Jurgelionis). Nepaisant to, „Šilavotas“ taip pat demonstravo pavydėtiną taiklumą, kadangi 3 tolimus metimus „įsūdė“ A. Senavaitis, 2 pridėjo E. Seniūnas, tačiau „Šilavotas“ vis tiek atsiliko 21:31. Antrajame kėlinyje ir toliau vyravo rezultatyvus žaidimas, abi komandos keitėsi taikliais metimais, o „Versmė“ prieš didžiąją pertrauką dar šiek tiek padidino savo persvarą – 56:42. Po pertraukos žaidimo intensyvumas krito, tačiau „Šilavotui“ tuo pasinaudoti ir sumažinti atsilikimo nepavyko. Po trijų ketvirčių skirtumas liko praktiškai nepakitęs – 76:60. Paskutiniajame kėlinyje A. Gedminas ir M. Knyšius surengė dar vieną tritaškių konkursą, o „Versmė“ galiausiai sutriuškino savo varžovus rezultatu 108:78.

„Versmė“ – „Šilavotas“ 108:78 (31-21 25-21 20-18 32-18)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Versmė“: A. Gedminas 26, D. Jurgelionis 19, M. Knyšius 18, G. Jevstignejevas 17.
„Šilavotas“: E. Seniūnas 22, A. Senavaitis 13, E. Pašukevičius 11.
„Versmės“ komandos žaidėjas D. Jurgelionis nubaustas technine pražanga.

Be savo lyderių D. Šeškaus ir M. Gūžio žaidusi „Dantransa“ sunkiai pradėjo akistatą su „Kryžkelių plienu“. Gerą taiklumą demonstravę „Kryžkelių plieno“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir tik 11 taškų savo komandai pelniusio J. Davidavičiaus geras žaidimas leido „Dantransai“ nepaleisti varžovų – 18:23. Antrajame kėlinyje estafetę iš J. Davidavičiaus perėmė kitas „Dantransos“ snaiperis R. Gerbutavičius – 12 iš eilės jo pelnytų taškų leido „Dantransai“ išsiveržti į priekį 44:37. Trečiajame kėlinyje „Dantransa“ vėl stabtelėjo, be to, pastariesiems niekaip nepavyko sustabdyti „Kryžkelių plieno“ lyderio A. Kizalos, per šią atkarpą pelniusio net 13 taškų. „Kryžkelių plienas“ laimėjo ketvirtį septyniais taškais ir po trijų kėlinių švieslentėje degė lygybė – 62:62. Lemiamu metu ir toliau vyko atkakli kova, o „Dantransą“ nuo itin netikėto pralaimėjimo galiausiai išgelbėjo rungtynių didvyriu tapęs J. Davidavičius – jo 4 tritaškiai leido „Dantransai“ laimėti susitikimą rezultatu 83:78.

„Dantransa“ – „Kryžkelių plienas“ 83:78 (18-23 26-14 18-25 21-16)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Dantransa“: J. Davidavičius 28, R. Gerbutavičius 18, T. Mikušauskas 17, L. Vainikevičius 12.
„Kryžkelių plienas“: A. Kizala 28, T. Gaulia 14, K. Česonis 13.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai