Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 7-ojo turo susitikimų rezultatai

0
285

Sausio 21 d. Prienų sporto arenoje buvo žaidžiami Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 7-ojo turo susitikimai.

Dėl pirmosios pergalės šiose pirmenybėse kovojo Birštono sporto centro ir „Azibets.lt“ komandos. „Azibets.lt“ ir šįkart sunkiai pradėjo susitikimą, o tuo netruko pasinaudoti Birštono SC krepšininkai, išsiveržę į priekį 20:8. Antrojo ketvirčio pradžioje „Azibets.lt“ puolimą išjudino 8 iš eilės E. Balčiūno taškai, tačiau pastariesiems niekaip nepavyko sustabdyti savo varžovų, tad įpusėjus rungtynėms Birštono SC ir toliau išlaikė dviženklį pranašumą – 43:25. Norėdami pakovoti dėl pergalės, antroje rungtynių dalyje „Azibets.lt“ turėjo išspręsti problemas tiek gynyboje, tiek puolime, tačiau vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė. Komandiniais veiksmais paremtas Birštono SC puolimas buvo visiška priešingybė statiškam „Azibets.lt“ žaidimui, o birštoniškių pranašumas ir toliau augo. Rungtynių pabaigoje L. Marčiulionis surengė taiklių metimų seriją, kuri vainikavo lengvą Birštono SC komandos pergalę rezultatu 87:61.

Birštono SC – „Azibets.lt“ 87:61 (20-8 23-17 21-18 23-18)

Rezultatyviausi žaidėjai:
Birštono SC: V. Diškevičius 21, L. Marčiulionis 17, E. Žemaitis ir E. Pikalavičius po 13.
„Azibets.lt“: K. Valavičius ir J. Arlauskas po 12, E. Balčiūnas 10.

„Kryžkelių plienui“ ir vėl teko rimtas iššūkis, kadangi šiame ture jų laukė čempionai „BC Tūzai“. T. Gaulios ir S. Valackos tritaškiai lėmė neblogą „Kryžkelių plieno“ startą, vis dėlto R. Ališkevičiaus vedami „BC Tūzai“ po truputį įsibėgėjo ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:14. Antrajame ketvirtyje „BC Tūzai“ ir toliau nemažino puolimo apsukų, tačiau „Kryžkelių plienas“ taip pat galėjo pasigirti sėkmingomis atakomis. Du T. Liudavičiaus tolimi metimai kėlinio pabaigoje leido „BC Tūzams“ ir toliau pirmauti – 49:36. Trečiajame kėlinyje „BC Tūzai“ sėkmingai provokavo varžovų pražangas ir lengvais taškais didino savo pranašumą. Trečiajame ketvirtyje pradėjęs buksuoti „Kryžkelių plieno“ puolimas rungtynių pabaigoje galiausiai visai sustojo, o tuo pasinaudoję „BC Tūzai“ dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 94:60.

„BC Tūzai“ – „Kryžkelių plienas“ 94:60 (23-14 26-22 26-17 19-7)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: T. Liudavičius 21, R. Ališkevičius 20, V. Miglinas 14, A. Jakubauskas 12.
„Kryžkelių plienas“: T. Gaulia 21, K. Česonis 13, S. Valacka 11.
„BC Tūzų“ komandos žaidėjas A. Jakubauskas nubaustas technine pražanga.
„Kryžkelių plieno“ komandos žaidėjas A. Babravičius nubaustas technine pražanga.

„PMVD-Tango pizza“ siekė reabilituotis po triuškinamos nesėkmės prieš „Versmės“ komandą. Šį kartą jų laukė tikrai įkandamas varžovas – „BC Pakuonis-Energija“. P. Bartkevičius pelnė 9 taškus iš eilės, o sėkmingai rungtynes pradėjusi „PMVD-Tango pizza“ iškart nurūko į priekį 22:10. Antrajame kėlinyje „BC Pakuoniui-Energijai“ pavyko pagerinti savo žaidimą, o D. Mockaus ir R. Grimalausko metimai leido pakuoniškiams šiek tiek priartėti prie varžovų. Vis dėlto „PMVD-Tango pizza“ kėlinį užbaigė 4 tolimais metimais iš eilės ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:27. Antroje rungtynių dalyje abi komandos demonstravo itin rezultatyvų žaidimą, o tokia susitikimo eiga buvo palankesnė „PMVD-Tango pizza“ ekipai, kuri stabiliai po truputį didino turimą pranašumą. Galiausiai M. Seilius dvitaškiui pelnė ir 100-ąjį „PMVD-Tango pizza“ komandos tašką, o pastarieji iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 104:71.

„PMVD-Tango pizza“ – „BC Pakuonis-Energija“ 104:71 (22-10 23-17 27-23 32-21)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD-Tango pizza“: P. Bartkevičius ir M. Seilius po 24, E. Zamblauskas 18, K. Rimgaila 15.
„BC Pakuonis-Energija“: D. Mockus 31, G. Gylys 14, R. Grimalauskas 12.

Paskutinieji į aikštelę žengė „Šilavoto“ ir „Stadiono“ krepšininkai. Puikiai kamuoliu besidalijusi „Šilavoto“ komanda kur kas geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. „Stadionui“ tik ketvirčio pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio – 24:31. Antrojo kėlinio pradžioje E. Seniūnas pataikė 2 tolimus metimus, o „Šilavotas“ ir toliau išlaikė apčiuopiamą persvarą. „Stadionas“ tuomet pakeitė taktiką ir ėmė žaisti per savo priekinę liniją – A. Snapaitis sėkmingai „vertė“ taškus iš po krepšio, o po dviejų kėlinių „Šilavotas“ jau pirmavo vos 1 tašku – 46:45. Prasidėjus trečiajam kėliniui šilavotiškiams dar kurį laiką pavyko sėkmingai priešintis, tačiau A. Snapaičio ir R. Marcinkevičiaus metimai galiausiai leido „Stadionui“ atitrūkti. Po A. Petravičiaus tolimo metimo kėlinio pabaigoje „Stadionas“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 73:61. Nors ketvirtajame kėlinyje ir toliau virė emocinga kova, o žaidėjai daug laiko praleido diskutuodami su rungtynių teisėjais, „Stadionas“ be didesnių kluptelėjimų nužygiavo pergalės link ir laimėjo susitikimą rezultatu 88:75.

„Stadionas“ – „Šilavotas“ 88:75 (24-31 21-15 28-15 15-14)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: A. Snapaitis 28, R. Marcinkevičius 22, A. Petravičius 11.
„Šilavotas“: G. Jakuška 27, E. Seniūnas 15, V. Mieldažys 12.
„Šilavoto“ komandos žaidėjas E. Pašukevičius nubaustas technine pražanga

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo” laikraščio krepšinio pirmenybių informacija

Komentarai

komentarai