Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 3-ojo turo rezultatai

0
351

Gruodžio 10 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre vyko Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių 3-ojo turo susitikimai.

Pirmose dienos rungtynėse aktyvią treniruotę turėjo „BC Tūzų“ komanda, kuri per pirmuosius du kėlinius pataikė net dešimt tolimų metimų ir įpusėjus akistatai su Birštono sporto centro ekipa jau turėjo pergalę savo rankose bei pirmavo 50:23. Antroje rungtynių dalyje „BC Tūzų“ persvara toliau augo, tačiau jau lėtesniu tempu, o Birštono SC komandos puolimą išjudino fantastiškai pataikęs L. Marčiulionis, surinkęs net 22 taškus. „BC Tūzams“ 100-ąjį tašką tritaškiu pelnė K. Okmanas, o finalinė rungtynių sirena užfiksavo lengvą pastarųjų pergalę rezultatu 102:66.

„BC Tūzai“ – Birštono SC 102:66 (20-9 30-14 28-14 24-29)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: K. Okmanas 26, M. Burbulevičius 15, T. Ludavičius ir R. Kudzys po 12.
Birštono SC: L. Marčiulionis 25, A. Žarnauskas 14, V. Diškevičius 9.

„PMVD-Tango pizza“ galingai pradėjo dvikovą prieš „Šilavoto“ komandą ir prabėgus vos dviems minutėms jau pirmavo 12:0. Po vandens pertraukėlės „Šilavotas“ stabilizavo savo padėtį ir po truputį ėmė artėti prie varžovų. Kėlinį aštuoniais taškais paeiliui užbaigė E. Zamblauskas, o „PMVD-Tango pizza“ buvo priekyje rezultatu 22:16. Antrajame ketvirtyje „PMVD-Tango pizza“ greitai susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau E. Seniūno, G. Stalioraičio ir G. Jakuškos pastangų dėka „Šilavotas“ vėl sumažino atsilikimą iki šešių taškų – 37:43. Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šilavotiškiai, kurie po P. Masikonio ir E. Seniūno tritaškių galiausiai pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirčio pabaigoje G. Stalioraitis ir A. Marchockis apsikeitė tolimais metimais, o „Šilavotas“ išlaikė minimalų pranašumą – 63:62. Lemiamu rungtynių metu „PMVD-Tango pizza“ po truputį tolo nuo varžovų, tačiau „Šilavoto“ krepšininkai pataikė keletą itin sudėtingų tolimų metimų, o V. Mieldažys tritaškiu išlygino rezultatą ir susitikimo nugalėtojas sprendėsi pratęsimo metu – 77:77. Pratęsime penki iš eilės P. Bartkevičiaus taškai leido „PMVD-Tango pizza“ komandai vėl atitrūkti ir galiausiai palaužti „Šilavoto“ ekipą rezultatu 86:81.

„PMVD-Tango pizza“ – „Šilavotas“ 86:81 (22-16 21-21 19-26 15-14 9-4)

„PMVD-Tango pizza“: P. Bartkevičius 26, P. Ivanauskas 18, A. Marchockis, E. Zamblauskas ir K. Rimgaila po 10.
„Šilavotas“: E. Seniūnas 23, G. Jakuška 19, G. Stalioraitis 17, V. Mieldažys 12.

Nors „Dantransos“ ir „Pušynės“ komandų akistatoje buvo laukiama intrigos, rungtynių pradžia netikėtai lengvai klostėsi „Dantransos“ komandai, kuri po R. Gerbutavičiaus tritaškių lavinos surengė spurtą net 15:0. Po šalto dušo atsigavusi „Pušynė“ ėmė tirpdyti skirtumą ir po pirmųjų dešimties minučių jau atsiliko tik 17:20. Antrajame kėlinyje apsukų nemažinęs R. Gerbutavičius surinko dar keturiolika taškų, o „Dantransos“ persvara šiek tiek paaugo – 44:36 įpusėjus rungtynėms. Trečiajame kėlinyje „Pušynės“ veteranas M. Birbalas pataikė kelis svarbius metimus ir iš „Dantransos“ turėto pranašumo beliko vos penki taškai, o susitikimo nugalėtojas sprendėsi lemiamame ketvirtyje. Jo metu toliau tęsėsi atkakli kova, tačiau K. Chadakausko ir D. Šeškaus nesustabdžiusi „Pušynė“ galiausiai buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. „Dantransa“ iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 80:73.

„Dantransa“ – „Pušynė“ 80:73 (20-17 24-19 16-19 20-18)

„Dantransa“: R. Gerbutavičius 28, D. Šeškus 19, K. Chadakauskas 14, R. Valinčius 10.
„Pušynės“: T. Švedas 20, M. Gečionis 18, M. Birbalas 14, G. Andreikėnas 8.

Didžiausią žiūrovų susidomėjimą kėlė paskutinė turo dvikova tarp „Versmės“ ir „Stadiono“ komandų. Galingą sudėtį subūrusi „Versmė“ šiemet yra turbūt pagrindinė favoritė laimėti aukso medalius, tuo tarpu „Stadionas“ savo sudėtyje turi ne vieną itin patyrusį žaidėją bei galingą priekinę liniją. Vis dėlto, žadėta intriga jau pirmajame kėlinyje išgaravo kaip dūmas – uraganinį puolimą demonstravusi „Versmė“ bombardavo varžovus taikliais metimais ir po dešimties žaidimo minučių jau pirmavo net 39:17! Po pertraukėlės „Versmės“ snaiperiai ir toliau nemažino apsukų mesdami iš toli, o komandai ir toliau pavyko išlaikyti solidžią persvarą. A. Snapaičio ir M. Jančiausko metimai bent jau neleido „Versmei“ dar labiau atitolti, o „Stadiono“ deficitas po dviejų kėlinių ir toliau siekė 22 taškus – 38:60. Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė: A. Gedminas, L. Vėlavičius, D. Jurgelionis ir toliau įspūdingu tempu rinko taškus, savo indėlį pridėjo ir kiti į aikštelę žengę „Versmės“ krepšininkai. Tuo tarpu „Stadionas“ dar nesibaigus rungtynėms nuleido rankas ir rimčiau pasipriešinti savo varžovams nebesugebėjo. „Versmė“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 116:76 ir pirmenybėse toliau žygiuoja be pralaimėjimų. „Stadionui“ tai buvo pirmoji nesėkmė.

„Versmė“ – „Stadionas“ 116:76 (39-17 21-21 25-8 31-30)

„Versmė“: A. Gedminas 31, D. Jurgelionis 20, L. Vėlavičius ir D. Kuzmickas po 13.
„Stadionas“: M. Jančiauskas ir A. Snapaitis po 19, R. Marcinkevičius 13, E. Višinskas 8.

„Stadiono“ komanda nubausta technine pražanga.

Prienų r.  savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija