Prienų r. savivaldybės atstovai dalyvavo Talsų (Latvija) savivaldybės šventiniuose renginiuose

0
2589

Liepos 5-7 dienomis Prienų r. savivaldybės delegacija, kurią sudarė mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Bendrojo skyriaus vedėja Jūratė Mickevičienė, dalyvavo Savivaldybės partnerės Latvijoje Talsų savivaldybės šventiniuose renginiuose.

Liepos 5 d. Savivaldybės atstovės su latviais, gruzinais, danais, turkais ir estais diskutavo apie bendradarbiavimą su vietos verslininkais, gyventojų įtraukimą į sprendimų priėmimą, miestų atnaujinimo svarbą. Visus sudomino vykstančios tiesioginės Prienų r. savivaldybės tarybos posėdžių transliacijos, nuolatiniai Savivaldybės ir verslo atstovų susitikimai, konkursas „Sukurta Prienų krašte“, gyventojų įtraukimas į Strateginio plano kūrimą. Savo patirtimis dalinosi ir kiti diskusijos dalyviai. Alanijoje (Turkija) savivaldybė skiria Oranžinę vėliavą įmonei už kokybiškas paslaugas, Talsuose (Latvija) remiamos smulkiojo verslo projektinės veiklos (iki 2500 eurų), danai daro bendras mokamas vakarienes su gyventojais, kurių metu aptaria rūpimus klausimus.

Liepos 6 d. vyko oficialus delegacijų susitikimas, kurio metu Talsų meras Dainis Karols padėkojo už bendradarbiavimą ir konstruktyvias diskusijas bei palinkėjo sėkmingų veiklų ateityje.

Vizito metu sutarta padėti užmegzti kontaktus tarp Talsų ir Prienų krašto verslininkų. Su estais iš Saremos salos kalbėta ne tik apie pas juos įvykdytą administracinę reformą, bet ir apie galimybę bendradarbiauti su Prienų r. savivaldybe.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai