Prienų r. savivaldybėje lankėsi Europos socialinio fondo agentūros darbuotojai

0
2166

0 Rugsėjo 9 d. Prienų r. savivaldybėje lankėsi Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) darbuotojai. Pagrindinis jų vizito tikslas – pasisemti patirties iš Prienų rajono vietos veiklos grupės.

Patirtimi dalijosi bei savivaldybę pristatė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, Investicijų skyriaus vedėjas V. Griauslys, miesto VVG pirmininkas R. Markūnas.

Viena iš ESFA administruojamų priemonių 2014-2020 m. finansiniu laikotarpiu – „Vietos plėtros strategijų rengimas“. Praktiniai pavyzdžiai, problemų, su kuriomis teko susidurti, sprendimai labai padės ESFA rengiant taisykles, planuojant darbų užduotis, vertinant miestų VVG parengtas vietos plėtros strategijas ir vietos projektus.

Šiuo metu Prienų miesto vietos veiklos grupė yra parengusi ir ESFA pateikusi paraišką dėl paramos vietos plėtros strategijai rengti. Agentūros specialistai informavo, kad paraiškos 1vertinimo procedūros beveik baigėsi ir greitu laiku galima tikėtis sprendimo dėl paramos skyrimo. Ši parama būtų didelė paspirtis kokybiškam Prienų miesto vietos plėtros strategijos parengimui.

Prienų r. savivaldybės vadovams ir specialistams buvo aktualu išgirsti naujojo finansavimo laikotarpio naujoves. ESFA specialistai papasakojo apie galimybes, kuriomis pasinaudoti galės savivaldybės. Kaip pasakė ESFA direktoriaus pavaduotojas Aurimas Morkūnas, dauguma finansavimo taisyklių ir kitų teisės aktų yra dar tik rengiami ir būtent šis metas yra tinkamiausias siekiant surinkti kiek įmanoma daugiau savivaldybių patirties apie ankstesnį finansavimo laikotarpį, kas leistų sėkmingai pasiruošti tolesniems darbams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai