Prienų r. savivaldybė suteiks galimybę lankyti plaukimo ir vandens terapijos užsiėmimus fizinę negalią, raidos, intelekto ir emocinių sutrikimų turintiems rajono vaikams

0
826

Vos prieš metus duris atvėrusiame Prienų baseine bus organizuojami užsiėmimai ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems Prienų rajono savivaldybės vaikams – Švietimo ir sporto skyriaus parengta projekto „Vandens terapija fizinę negalią, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams“ paraiška buvo įvertinta 91 balu iš 100 galimų ir LR švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu projektui skirtas 11 025,72 Eur finansavimas, likusią projekto veikloms reikalingą įgyvendinti sumą pridės Prienų rajono savivaldybė. Iš viso buvo pateikta 190 paraiškų, finansavimas skirtas 52 iš jų. Šiame sąraše Prienų rajonas yra vienintelė savivaldybė, gavusi finansavimą fizinio aktyvumo veikloms, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą.

Šį projektą Švietimo ir sporto skyrius įgyvendins kartu su partneriais – Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru bei Prienų švietimo pagalbos tarnyba. Tai pirmasis su vandens terapija susijęs fizinio aktyvumo projektas Prienų rajone, kurio tikslas – sudaryti sąlygas mažiau galimybių dėl fizinės negalios, įvairiapusių raidos, intelekto ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams reguliariai lankyti plaukimo ir vandens terapijos užsiėmus Prienų baseine, didinant fizinio aktyvumo veiklų prieinamumą Prienų rajone.

Specialiųjų ugdymosi poreikių turintys Prienų r. savivaldybės vaikai 2022 m. spalio–2023 m. birželio mėnesiais kartą per savaitę galės lankyti užsiėmimus Prienų baseine. Užsiėmimus ves Prienų r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro plaukimo treneriai.

Norinčius dalyvauti projekto veiklose kviečiame kreiptis į Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistą Artiomą Marchockį telefonu (8 319) 61138 arba el. paštu artiomas.marchockis@prienai.lt.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

Prienų r. savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai

komentarai