Prienų r. mokytojai dalyvavo „Erasmus+“ projekto veiklose Nicoje

0
385

Balandžio 24-29 dienomis mūsų rajono mokytojai iš Balbieriškio, Pakuonio, Išlaužo pagrindinių mokyklų ir „Ąžuolo“ progimnazijos dalyvavo „Erasmus+“ programos bendrojo ugdymo darbuotojų mobilumo projekto kursuose „Mokymo strategijos, tenkinančios visų mokinių įvairius poreikius“.

Kursai vyko Nicoje, Prancūzijoje, bendradarbiaujant su kolegomis iš kitų Europos šalių (Maltos, Italijos, Ispanijos, Slovakijos, Lenkijos, Kroatijos). Vadovaujami „Europass“ dėstytojos Fraces Osborne, diskutavome apie diferencijavimą, išmokome nustatyti kiekvieno mokinio stipriąsias puses.

Praktinių veiklų metu mokėmės taikyti įvairius mokymo ir mokymosi metodus bei strategijas. Pasitelkdami išmaniąsias technologijas planavome pamokas, pristatėme savo idėjas vieni kitiems, dalijomės patirtimi. Taip pat aptarėme ir numatėme, kokius naujus dalykus pritaikysime siekdami kiekvieno mokinio pažangos.

Įdomi buvo ir kultūrinė mokymų dalis, kurios metu lankėme gražiausias Nicos vietas, daug sužinojome apie šio Prancūzijos regiono kultūrą. Šie mokymai įkvėpė mus dirbti šiuolaikiškiau – įtraukiant visus mokinius į ugdomąsias veiklas ir siekiant geresnių mokymosi rezultatų.

Kursų dalyvių informacija

Komentarai

komentarai