Prienų r. mokytojai buvo susirinkę į profesinę diskusiją apie universalų dizainą mokymuisi

0
202

Balandžio 5 d. daugiau kaip pusantro šimto Prienų rajono mokytojų, mokyklų vadovų dalyvavo Prienų švietimo pagalbos tarnybos ir „Žiburio“ gimnazijos organizuotoje „Tūkstantmečio mokyklų“ programos profesinėje diskusijoje „Universalus dizainas mokymuisi – sėkmės kelias kiekvienam“.

Sveikindamas renginio dalyvius Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas džiaugėsi, kad Prienai jau pažengę įtraukiojo ugdymo srityje ir viena iš priežasčių yra tokie susitikimai ir kalbėjimasis apie tai, kas rūpi. Renginyje gilintis į vieną iš įtraukiojo ugdymo strategijų – universalų dizainą mokymuisi – padėjo pranešėjai: „Tūkstantmečio mokyklų“ programos įtraukiojo ugdymo srities ekspertė Indrė Širvinskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorė dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė, Lietuvos įtraukties švietime centro Švietimo pagalbos plėtros grupės vadovė Lina Palačionienė ir specialioji pedagogė Audronė Vadakojienė. Kasdienės praktikos pavyzdžius pristatė Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokytojos Rasa Juodvalkienė ir Loreta Šapokienė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Nastulevičienė ir kineziterapeutė Gražina Bokūnaitė.

Klausydamiesi pristatymų, pranešėjų diskusijos renginio dalyviai sužinojo apie universalaus dizaino mokymuisi esmę, galimybes mokytojams ir mokykloms gauti konsultacinę pagalbą, kuri reikalinga organizuojant įtraukųjį ugdymą.

Prienų r. savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai

komentarai