Prienų Paprienės bendruomenė įgyvendino projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių įtinklinimo projektą

0
742

Prienų Paprienės bendruomenė įgyvendino projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių įtinklinimo projektą.

Bendruomenės pirmininkė Loreta Danilevičienė pasiguodė, kad projekto įgyvendinimas buvo tikras iššūkis šio karantino metu, bet pasidžiaugė, kad pagrindinės veiklos įgyvendintos.

Iš projektui skirtų lėšų buvo nupirktas dronas. Tie, kurie norėjo ir galėjo esant tokioms aplinkybėms bendruomenės nariai buvo apmokyti kaip naudotis naujuoju dronu ir buvo kviečiami siųsti nuotraukas konkursui. Buvo gauta virš 50 nuotraukų. Konkurso laimėtoju tapo mūsų bendruomenės narys Sigitas Bučius, o kitų autorių nuotraukos skelbiamos Paprienės bendruomenės Facebook’o paskyroje.

Baigiamasis projekto renginys vyko rugsėjo 22 d. Tai buvo ir Baltų vienybės dienos paminėjimas. Tai labai simboliška – bendruomeniškumas ir vienybė labai giminingi. Renginyje dalyvavo ne tik Paprienės bendruomenės nariai, sveikos gyvensenos klubas „Versmenė“ (vad. Leonora Kalantienė), bet ir svečiai iš Birštono savivaldybės Škėvonių bendruomenės, koncertavo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro folkloro ansamblis „Gija“ (vad. D. Zagurskienė).

Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursas suteikė galimybę Paprienės bendruomenės nariams patobulinti savo kompetencijas naujų technologijų srityje.

Už bendradarbiavimą dėkojame partneriams VšĮ „Su pliusu“, portalui „Gera Prienuose“, Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui.

Paprienės bendruomenės informacija

Komentarai

komentarai