Prienų miesto ir Pakuonio seniūnijos kapinių skaitmeninimo sistemos

0
3768

Prienų rajono savivaldybės administracija nori atkreipti gyventojų dėmesį, jog rajone veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti savo artimųjų kapus.

2018 metais pradėtas projektas šiuo metu apima Prienų miesto ir Pakuonio seniūnijų kapines. Apie atliktus darbus informuoja prie kapinių įėjimų pritvirtinti informaciniai stendai.

Atliktas kapinių skaitmeninimas leidžia savivaldybės administracijos specialistams šiuolaikiškai ir greitai atsakyti į gyventojų užklausas, suteikti reikalingas paslaugas, išduoti leidimus laidoti ir kaupti visus duomenis, susijusius su kapaviečių priežiūra.

Kaip veikia ši sistema? Svetainėje www.cemety.lt įveskite velionio vardą su pavarde, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą. Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiksliai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia tiek lietuvių, tiek lotyniškaisiais rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl pamačius netikslumų prašome www.cemety.lt užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.
Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai