„Prienų miesto gyventojų verslumo įgūdžių ugdymas ir tobulinimas, skatinant kurti smulkųjį verslą bei steigti naujas darbo vietas“

0
446

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybė baigė įgyvendinti Prienų miesto Vietos veiklos grupės projektą „Prienų miesto gyventojų verslumo įgūdžių ugdymas ir tobulinimas, skatinant kurti smulkųjį verslą bei steigti naujas darbo vietas“ (projekto Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-18-0011).

Projekto tikslas – užtikrinti reikiamą pagalbą Prienų miesto gyventojams verslo ir savanoriškos veiklos kūrimo ir plėtojimo procese.

Projekte dalyvavo viso 12 asmenų. Mokymus vedė savo sričių ekspertai, verslininkai, socialinio verslo atstovai. Aktyviai savo patirtimi dalinosi tokios įmonės, kaip: UAB „Aurita“, UAB „Ekofrisa“, VšĮ „Galimybių dirbtuvės“, VšĮ „Baltijos gidas“ ir kt. Projekto temos buvo nuo idėjos iki idėjos įgyvendinimo, komunikacijos, lėšų pritraukimo.

„Džiaugiamės, kad pavyko įveikti pandeminę situaciją kartu su projekto dalyviais, nes dalį veiklų teko kelti į nuotolinę veiklą. Džiaugiuosi, kad verslo atstovai noriai dalinosi savo patirtimi su projekto dalyviais, nes ne tik teorija, bet ir konkretūs žmonės su savo gyvenimiška patirtimi gali įkvėpti žmones nebijoti ir imtis iniciatyvos, kurti savo verslą“ – kalbėjo projekto vadovė Roberta Ažukaitė.

Daugiau informacijos apie projektus ir mūsų veiklą galite rasti: www.chamber.lt, www.naudingaverslui.lt

Projekto vadovė Roberta Ažukaitė

Komentarai

komentarai