Prienų maltiečių organizacijai perduotos Savivaldybės darbuotojų dovanos vaikams

0
2652

Maltiečiai jau šeštus metus visą rugpjūčio mėnesį vykdė mokyklinę vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios metu rinko lėšas bei mokyklinius reikmenis vaikams iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiams ir neįgaliesiems, gyvenantiems specialiuose namuose, taip pat globojamų šeimų ir maltiečių vaikų dienos centrų vaikams.

Į maltiečių kvietimą prisidėti prie akcijos atsiliepė ir Prienų r. savivaldybė – vadovai bei darbuotojai. Rugsėjo 4 d. visos dovanotos mokyklinės priemonės buvo perduotos „Ąžuolo“ progimnazijos Jaunųjų maltiečių organizacijos atstovams, kuriuos atlydėjo progimnazijos mokytoja Lina Suchorukovienė, mokytojo padėjėja Laima Šukienė, maltiečių organizacijos narė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytoja Rita Markovskaja.

Meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo jauniesiems maltiečiams už jų kilnų darbą, pagalbą nepasiturintiems ir vienišiems pagyvenusiems žmonėms. „Ačiū, kad rodote pavyzdį kitiems, skatinate atjausti ir padėti. Jūsų veikla matoma ne tik Prienuose – apie ją galėjo sužinoti ir televizijos žiūrovai. Linkiu ir toliau eiti šiuo keliu, dovanoti dėmesį ir gerumą to stokojantiems“, – kalbėjo meras.

Jauniesiems maltiečiams ir jų vadovams, šioje veikloje dalyvaujantiems suaugusiesiems dėkojo ir administracijos direktorius Egidijus Visockas.

Maltiečių vardu Prienų r. savivaldybės vadovams už palaikymą, supratingumą, taip pat visiems, kurie paaukojo vaikams, padėkojo šios labdaringos veiklos Prienuose įkvėpėja mokytoja L. Suchorukovienė. Ji patikino, kad visos mokymo ir ugdymo priemonės atiteks nepriteklių patiriantiems vaikams, lankantiems Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pradines klases.

Prienų jaunųjų maltiečių organizacija savo aktyvią veiklą pradėjo prieš trejetą metų. Šiuo metu organizacijoje yra apie 20 mokinių ir 10 suaugusiųjų. Dauguma jų lanko vienišus senelius, neša šilto maisto. Todėl vadovai stengiasi ir ieško įvairių galimybių juos paskatinti. Džiugia naujiena pasidalino mokytoja R. Markovskaja – laimėjus projektą pagal Erasmus mainų programą du aktyviausi jaunieji maltiečiai Martyna Vaitkūnaitė ir Kristijonas Raibužis turės galimybę išvykti į Maltą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai