Prienų ligoninėje apsilankius motinai dingo dvi mažametės

0
3913

Antradienio vakarą neblaivi motina iš Prienų ligoninės išsivedė savo dvi sergančias dukras.

Kaip pranešė Policijos departamentas, 18 val. 50 min. buvo gautas pranešimas, kad iš Prienų ligoninės neblaivi moteris be leidimo išsivedė savo penkerių ir septynerių metų dukras. Abi mergaitės stipriai serga bronchitu ir joms yra būtinas gydymas.

Iškvietus policiją mažametės buvo surastos pas tetą ir grąžintos į ligoninę. Jų 1990 metais gimusiai motinai nustatytas 1,47 promilės girtumas. Pasak Prienų ligoninės direktoriaus pavaduotojo medicinai Vaidoto Karvelio, mergaitės į ligoninę buvo atvežtos po policijos ir vaikų teisių apsaugos darbuotojų įsikišimo.

„Panašu, kad namuose vyko vakarėlis, buvo gausiai vartojamas alkoholis. Įsikišus pareigūnams ir vaikų teisių apsaugos tarnyboms paaiškėjo, kad abi mergaitės sunkiai serga bronchitu, joms buvo skirtas gydymas antibiotikais. Kadangi vaikai buvo neprižiūrimi, o jų sveikata prasta, tarnybos priėmė sprendimą mergaites atvežti į ligoninę. Po maždaug pusvalandžio jų aplankyti atvyko motina. Ligoninės taisyklės artimiesiems nedraudžia lankyti vaikų, todėl motinai buvo leista su jomis susitikti. Medicinos darbuotojas įspėjusi, kad duktė nori šokoladuko, ji pasiėmė abidvi mergaites ir neva nuėjo į pirmą aukštą, kuriame yra saldainių aparatas. Praėjus maždaug 30 minučių, medicinos seseriai kilo įtarimas, kad moteris su dukromis paliko ligoninę. Šiam įtarimui pasitvirtinus, buvo dar sykį iškviesta policija, kuri mergaites rado pas jų tetą. Šiandien motinai dukterų lankyti yra nebeleidžiama, o kaip situacija klostysis toliau nuspręs vaikų teisių apsaugos tarnybos“, – kalbėjo V.Karvelis.

lrytas.lt informacija

Komentarai

komentarai