Rajono vadovai susitiko su Išlaužo ir Balbieriškio seniūnijų gyventojais

0
2783

1Vasario 24 d. rajono vadovai dalyvavo Išlaužo seniūnijos ataskaitiniame susirinkime. Pristatydamas 2015 metų veiklos ataskaitą, seniūnas T. Skrupskas pabrėžė bendruomeniškumo svarbą. Jis pasidžiaugė, kad nuoširdus bendradarbiavimas su seniūnijoje veikiančiomis įstaigomis ir įmonėmis duoda apčiuopiamų rezultatų, kad pavyksta suburti bendruomenę bendriems darbams, taip pat padėkojo visiems už pagalbą sprendžiant aktualias seniūnijos problemas.

Iš svarbesnių metų darbų seniūnas paminėjo šaligatvio įrengimą Išlaužo Mokyklos gatvėje, užbaigtą Aklaežerio gatvės rekonstrukciją. Kalbėta apie pradėtą tvarkyti Čiudiškių piliakalnį, būsimus kapinių tvarkymo darbus.

Meras A. Vaicekauskas kalbėdamas su išlaužiškiais paminėjo, kad dėl tikslinių lėšų Liepų gatvės rekonstrukcijai yra pateiktas prašymas Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. Ar bus gautos tikslinės lėšos šiam objektui, paaiškės pavasarį. Kokie darbai bus atlikti, priklausys nuo to, kiek lėšų bus gauta.

Administracijos direktorius E. Visockas pasidžiaugė matoma Išlaužo bendruomenės veikla, kvietė spręsti problemas kartu.

Vasario 253 d. meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja J. Zailskienė, savivaldybės administracijos atstovai dalyvavo Balbieriškio seniūnijos ataskaitiniame susirinkime. Jo metu seniūnė S. Ražanskienė  pateikė 2015 metų ataskaitą. Seniūnijoje 39 kaimai,  gyvena 2924 gyventojai. Ataskaitiniu laikotarpiu buvo tvarkomi keliai ir aplinka, vyko aktyvus kultūrinis ir bendruomeninis gyvenimas. Meras ir jo pavaduotojas pristatė atliktus ir būsimus darbus seniūnijoje – tai ir kelių asfaltavimas, ir nauja autobusų stotelė, ir tilto per Peršėkę remontas.

Balbieriškio seniūnijos gyventojai skundėsi dėl valymo įrenginių skleidžiamo kvapo. Šią problemą stengiasi išspręsti „Prienų vandenys“. Kalbėta apie apleistus pastatus, Gerulių tilto remontą, apie renginių jaunimui trūkumą, šildymo kainą. Meras pabrėžė, kad apleistų pastatų šeimininkams nustatyti didesni mokesčiai, o šilumos kaina dar sumažės, kai Kainų komisija patvirtins tikrąją kainą (pagal teisės aktus Kainų komisija privalo kainą nustatyti per 4 mėnesius).

Ataskaitinio susirinkimo pabaigoje koncertavo folkloro ansamblis „Dūmė“.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai