Kristapiškių kaimo gyventojai gyvens saugiau

0
1783

1Saugi kaimynystė – ne tik nusikalstamumui mažinti: ji skirta bendruomenės glaudiems santykiams ugdyti, suburianti bendriems tikslams − kovoti su nusikaltimais ir viešosios tvarkos pažeidimais, saugoti vienas kito turtą.

Tai puiki galimybė aktyvių ir bendruomeniškų gyventojų, kuriems rūpi, kad jų rajone, daugiabutyje, kieme ar gatvėje gyventi būtų saugu ir ramu. Šis itin veiksmingas būdas – siekti saugumo – remiasi policijos ir gyventojų bendradarbiavimu ir pagrįstas bendruomenės, gatvės, namo ar kiemo kaimynų glaudžiu tarpusavio ryšiu.

Gruodžio 11-ąją aktyvaus gyventojo Lino Ambraso ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Jolitos Sinkevičienės iniciatyva Prienų rajone, Stakliškių seniūnijoje, Kristapiškių kaimo gyventojai susibūrė į saugios kaimynystės grupę. Tai jau dvidešimt septintoji saugios kaimynystės grupė Prienų rajone.

Teisėsaugininkai ragina nebūti abejingus savo ir kaimynų saugumui ir kviečia burtis į saugios kaimynystės grupes. Prašome norinčius burtis į saugios kaimynystės grupes kreiptis į seniūniją prižiūrintį apylinkės inspektorių arba bendruomenės pareigūną tel. (8 610) 29 147.
Atminkite, kad tik vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai!

Prienų PK informacija

Komentarai

komentarai