Prienų jaunimiečiai vykdė akciją „Darom 2015“

0
1335

DSCF8042Būdas atsidėkoti bundančiai gamtai – tai akcija „Darom“, kuomet visoje Lietuvoje renkamos šiukšlės. Kaip žinome, akcija startavo 2008 m., po sėkmingos tokio tipo akcijos Estijoje.

Visuose Lietuvos miestuose jau septinti metai iš eilės savanoriai tvarko savo miestų, miestelių, kaimo vietovių aplinką. Akcijos tikslas – ugdyti sąmoningumą bei puoselėti taip įnirtingai teršiamą gamtą.

Jau antri metai iš eilės Prienų jaunimiečiai vykdė akciją „Darom“, šiais metais buvo sutvarkyta Nemuno pakrantė, pradedant ties Prienų tiltu, baigiant ties „Žiburio“ kalneliu.

Akcijos metu daugiausiai surinkta plastmasinių, stiklinių butelių bei plastikinių maišelių – kaip žinome, stiklas, plastikas ir plastmasė itin teršia gamtą, nes ilgai išlieka nesupuvę. Kasmet Prienuose prisideda vis daugiau jaunimo norinčio prisidėti prie savo gimtojo miesto tvarkymo bei jo puoselėjimo.

Kiekvienam senam ar jaunam žmogui yra daug smagiau vaikščioti po tvarkingą, švarų, išpuoselėtą miestą. Prie šios akcijos gali prisidėti kiekvienas, tikslas labai suprantamas ir aiškus – nešiukšlinti ir suprasti, kad gamta tarnauja mums ir ji taip pat nusipelno atlygio!

Miglė Kulbušauskaitė

Komentarai

komentarai