Prienų badmintono klubas vykdė projektą „Prienų badmintono bendruomenės aktyvinimas ir įtrauktis į fizinio aktyvumo veiklas“

0
365

Prienų badmintono klubas vykdė projektą „Prienų badmintono bendruomenės aktyvinimas ir įtrauktis į fizinio aktyvumo veiklas“, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Šio projekto pagrindinis tikslas buvo sudaryti sąlygas visų socialinių grupių įtraukimui į sportines veiklas, taip sprendžiant gyventojų sveikatos ir sveikos gyvensenos, laisvalaikio užimtumo uždavinius ir kartu sukuriant pagrindą didelio meistriškumo sportininkų rengimui. Mūsų išsikeltas tikslas atitinka 2011–2020 metų valstybinės sporto plėtros strategijos tikslą, taip pat dera su Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono Fizinio aktyvumo strategija 2016–2025 m., nes PSO strateginiame sveikatos dokumente pagrindinis dėmesys skiriamas fiziniam aktyvumui – svarbiausiam sveikatą ir gerovę Europos regione užtikrinančiam veiksniui, ypač atkreipiant dėmesį į neinfekcinių ligų naštą, susijusią su nepakankamu fiziniu aktyvumu ir įvairaus amžiaus Europos žmonių kasdienio gyvenimo pagrindu vis labiau tampančia „sėdima“ veikla.

Projekto vykdymo eigoje buvo organizuoti pirkimai ir sėkmingai įsigyta reikiamos įrangos ir inventoriaus:

– Sportinė apranga – marškinėliai (65 vnt.)
– Badmintono raketės (40 vnt.)
– Badmintono plunksniniai kamuoliukai (30 vnt.)
– Badmintono plastikiniai kamuoliukai (30 vnt.)
– Rakečių užvyniojimai (6 vnt.)

Deja, bet dėl siaučiančios pandemijos negalėjome pilnai vykdyti tiesiogines projekto veiklas, susijusias su numatytais užsiėmimais ir mokymais, kuriuos, tikime, kad galėsime vykdyti ateityje, kai aprims pandemija ir bus nuimti apribojimai ir suvaržymai.

Įsigytas inventorius bus panaudotos tolimesnei klubo veiklai, vietinių bendruomenių įtraukimui į fizinio aktyvumo ir sportines veiklas.

Prienų badmintono klubo informacija

Komentarai

komentarai