Prienų badmintono atstovai dalyvavo „Lietuvos taurės 2018“ trečiame etape

0
1607

Lietuvos Taurės varžybose sėkmingai pasirodė „Revuonos“ mokyklos mokiniai. Iškovotos trys pirmosios, dvi antrosios ir viena trečioji vieta.

2018 metų balandžio 14 dieną Tauragėje vyko Lietuvos taurės 3-jo etapo varžybos (iš viso vyks 4 etapai). Gerai šiose varžybose pasirodė Agnė Stravinskaitė, kuri buvo nenugalima tiek moterų vieneto, tiek ir dvejetų grupėse, abejose kategorijose buvo iškovotos pirmosios vietos.

Vėliau varžybas pradėjo Mato Stravinsko ir Ugniaus Mikalausko dvejetas ir nors iki finalo didelio pasipriešinimo nesutiko, tačiau finale vyko atkakli kova, o nugalėtojas sprendėsi pabaigoje, kur dviejų taškų persvara pirmąja vietą iškovojo Mato ir Ugniaus dvejetas. Vaikinų vieneto grupėje Ugnius nukeliavo iki pusfinalio, tačiau ten sutiko savęs vertą varžovą, kuris buvo stipriai palaikomas savo sirgalių, Ugnius paaukojo daug savo jėgų, tačiau tą dieną varžovas buvo stipresnis. Po šios dvikovos Ugniui dar teko kovoti dėl trečios vietos ir nors scenarijus vėl buvo panašus, tačiau dvikovos nugalėtoju tapo Ugnius.

Augustas Valatka ir Deivydas Žilinskas kovojo stipresnėje Lietuvos Taurės grupėje. Deivydo ir Augusto dvejetas nukeliavo iki finalo tačiau ten teko pripažinti varžovų iš Vilniaus pranašumą ir tenkintis 2-ja vieta. Vaikinų vieneto grupėje Augustas taip pat nukeliavo iki finalo tačiau finalinė dvikova buvo pralaimėta ir teko tenkintis 2-ja vieta.

Augustas Kuzminskas šiose varžybose iškovojo 11-ją vietą. Augustai tai buvo tik antras kartas varžybose, tačiau buvo įveikta daugiau nei pusė varžovų.

Šiose varžybose debiutavo ir Rokas Vaiciekauskas nors dvikovos nebuvo labai sėkmingos, tačiau Rokas džiaugėsi patirtimi ir įspūdžiais iš varžybų.

Revuonos badmintono informacija

Komentarai

komentarai