„Prienai“ buvo sutriuškinti namuose

0
1337

1LKL čempionte lengvą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (16-17). Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 87:50 (25:14, 15:12, 22:12, 25:12) nugalėjo „Prienų“ (6-30) ekipą.

Rungtynes ekipos pradėjo apsikeisdamos dvitaškiais, tačiau Gintaro Leonavičiaus vedini „Šiauliai“ ilgainiui įgavo  pranašumą (4:10). 5 iš eilės „Prienų“ taškai šiauliečių nesustabdė. Tolimais metimais „Šiauliai“ susigrąžino persvarą, o Roko Giedraičio dėjimu ją padidino (12:20). Ryanas Olanderis suteikė „Šiauliams“ dviženklį pranašumą – 14:25.

Antrajame kėlinyje „Prienų“ problemos nesibaigė. Ir toliau priešnuodžių varžovų puolimui neradę prieniškiai leido savo deficitą padidinti iki 17 (18:35). Dominykas Milka ir Martynas Linkevičius pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino varžovų persvarą (24:35), bet juos sustabdė dvitaškį su pražanga pelnęs Vytautas Šulskis (24:38). Per paskutinę kėlinio minutę komandos pataikė po dvitaškį ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo palankus „Šiauliams“ – 26:40.

Pražangų kupinoje trečio kėlinio pradžioje ir toliau dominavo „Šiauliai“. Svečiai per tris kėlinio minutes sustiprino savo persvarą iki 23 taškų (28:41). M.Linkevičiui pataikius iš vidutinio nuotolio R.Giedraitis pelnė 6 taškus, į kuriuos „Prienai“ atsakė tik vienu taikliu baudos metimu (31:57). Po to komandų žaidimas išsilygino, todėl iki kėlinio pabaigos ekipos keitėsi taškais – 38:62.

Paskutinio ketvirčio metu komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet dažniau iš trijų taškų zonos atakavę šiauliečiai pamažu didino savo persvarą (46:77). 8 taškus iš eilės pelnę Jeffrey Allenas ir Karolis Babkauskas dar padidino ir taip nemažą svečių pranašumą (48:85). Per likusį laiką „Prienai“ jokio spurto surengti nesugebėjo, todėl galutinis rungtynių rezultatas – 50:87.

Prieniškiai iš trijų taškų zonos atakavo viso labo 8 proc. taiklumu (2/24), o pagal bendrą naudingumą varžovams nusileido 41:112.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 17 (11 atk. kam.), Dominykas Milka 16.

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 16, Rokas Giedraitis 15, Gintaras Leonavičius 12, Vytautas Šulskis 11.