Prasidėjo seniūnijų ataskaitiniai susirinkimai

0
1400

Gegužės 10 ir 11 dienomis startavo ataskaitiniai susirinkimai Prienų r. savivaldybės Šilavoto ir Jiezno seniūnijose, 2022 m. veiklos ataskaitas pristatė seniūnai Neringa Pikčilingienė ir Algis Bartusevičius.

Šiais metais lankymuisi seniūnijose skiriama dar daugiau dėmesio, todėl Savivaldybės vadovų vizitas prasideda jau nuo pusiaudienio: vadovai turi galimybę apžiūrėti kelių būklę, tiesiogiai susitikti su gyventojais ir įsigilinti į jiems rūpimas problemas.

Gegužės 10 d. Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su komanda, lydimas Šilavoto seniūnijos seniūnės, keletą valandų skyrė seniūnijos kelių apžiūrai ir susitikimams su vietos gyventojais. Vėliau aktualūs klausimai aptarti su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais. Diskutuota dėl saugumo priemonių Ingavangio ir Skrynupio kaimų keliuose, keleivių paviljono autobusų sustojimo stotelėje Klebiškio kaime, mokinių vežiojimo mokykliniais autobusais suderinimo, pakelių priežiūros.

Jiezno seniūnijoje Savivaldybės vadovai kartu su seniūnu susitiko su Kašonių, Dukurnonių, Liciškėnų ir kitų kaimų gyventojais, apžiūrėjo atnaujintas gatves, domėjosi remonto laukiančių kelių būkle.

Šioje seniūnijoje laukia privažiavimo prie Dukurnonių piliakalnio atnaujinimas, prekystalių įrengimas ir baigiamieji darbai Jiezno turgavietėje, bibliotekos ir bendruomenės patalpų sutvarkymas Kašonyse, kelių remontas ir kt.

Kaip teigė meras A. Vaicekauskas, kelių priežiūra yra didžiausia problema. „Nepaisant to, ir pernai, ir šiemet iš valstybės kelių remontui skirta apie 1 milijoną 800 tūkstančių eurų, tačiau jų neužtenka, todėl pernai Savivaldybė virš milijono eurų pridėjo iš savo biudžeto. Šiemet taip pat suplanuota lėšų suma. Visgi ir to negana, tačiau stengiamės pamažu judėti į priekį, tvarkyti kelius, atnaujinti gatves visame rajone“, – kalbėjo meras, prašydamas gyventojų kantrybės, kol ateis eilė vienam ar kitam objektui.

Vicemerė Jūratė Zailskienė, be kita ko, pažymėjo, jog, siekiant skaidrumo ir viešumo, kelių tvarkymo eiliškumo sąrašo sudarymui skiriamas ypatingas dėmesys, atsižvelgiama į griežtai nustatytus kriterijus. Šilavoto seniūnijos ataskaitinio susirinkimo metu gyventojams prisistatė ir nauja mero komandos narė vicemerė Laimutė Jančiukienė.

Vadovai kvietė seniūnijų gyventojus bendrauti ir bendradarbiauti su Savivaldybe, kreiptis visais rūpimais klausimais ne tik susitikimų metu, bet ir tiesiogiai.

Ataskaitiniuose susirinkimuose dalyvavo ir Savivaldybės tarybos nariai, UAB „Prienų vandenys“, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vadovai, kurie taip pat turėjo galimybę atsakyti gyventojams į jiems rūpimus klausimus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai