Po pertraukos atitolę šiauliečiai apkartino T.Gaidamavičiaus debiutą prie „Labas GAS“ vairo

0
296

„Šiaulių-7bet“ (9/5) ekipa po didžiosios pertraukos ėmė kontroliuoti situaciją ir iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 86:80 (18:19, 23:22, 25:17, 20:22) apkartino Tomo Gaidamavičiaus debiutą prie Prienų „Labas GAS“ (1/13) klubo vairo.

Primename, jog T. Gaidamavičius perėmė „Labas GAS“ vairą iš laikinai vyr. trenerio pareigas ėjusio Vido Ginevičiaus.

Du pirmuosius kėlinius kova buvo ganėtinai tolygi. „Labas GAS“ vis stengėsi atitrūkti (38:31), tačiau labai greitai „Šiauliai-7bet“ susikurdavo progas, kurios lygindavo rezultatą – 41:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas pakito: šiauliečiai be atsako pelnė 6 taškus, o Eimantui Stankevičiui tęsiant gerą atkarpą, pranašumas artėjo prie dviženklio – 54:46. Galiausiai Paulius Danusevičius dar labiau didino atotrūkį (60:48), tiesa, du Justino Jogmino tritaškiai gerokai apkarpė svečių atsilikimą – 56:61.

Isaiah Armwoodo ir Jonathano Elmore’o tandemas tapo kertiniu šiauliečiams, kurie atstatė solidesnį pranašumą (71:58), tad rungtynių kontrolė liko šeimininkų rankose.

Ignas Sargiūnas bei Giedrius Stankevičius bandė kurstyti intrigą (71:78), o R.Gadiliauskas pridėjo svarbius baudos metimus (75:80). Tiesa, dar kelių progų „Labas GAS“ neišnaudojo, nors tolimi metimai galėjo rėžti atsilikimą iki vos poros taškelių.

Liko 40 sekundžių, nei G.Stankevičius, nei J.Jogminas neišnaudojo šansų ir vėl, o baudų mesti galiausiai stojo E.Stankevičius, kuriam ranka nesudrebėjo nė sykį per keturis metimus – 84:75. Taip pergalė buvo „Šiaulių-7bet“ sąskaitoje.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 16, Erikas Venskus 15, Justinas Jogminas 12 (3/3 trit., 6 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 11, Ignas Sargiūnas 8.

„Šiauliai-7bet“: Isaiah Armwoodas (7 atk.kam.) ir Jonathanas Elmore’as – po 15, Giedrius Staniulis 14 (6 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 12 (6 atk. kam.), Paulius Danusevičius 9, Donatas Sabeckis 7 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Noriu išreikšti pagarbą Prienų komandai. Man patiko, jie gerai kovėsi. Žaidėjams priminiau: neatkreipiate dėmesio, kad jie įveikė „Uniclub Casino – Juventus“, vos nelaimėjo prieš „Žalgirį“, yra geroje kondicijoje, reikia juos gerbti. Vertinu tai kaip sunkią ir svarbią pergalę“, – sakė Antanas Sireika.

„Noriu pasidžiaugti vyrais, kurie parodė tokį gerą kovingumą. Vieną atkarpą buvome pavargę, padarėme klaidelių, bet sugebėjome grįžti į rungtynes. Gale davėme kovą, jei būtume įmetę kelis laisvus metimus, gal būtų buvę įdomiau. Aišku, blogai tai, kad leidome puolime atkovoti 15 kamuolių, bet neturėjome Durhamo, kuris dar serga“, – kalbėjo Tomas Gaidamavičius.