Pliažo tinklinio sezono uždarymo varžybos

0
1423

_MG_1787Šiemet, kaip ir pernai, anot Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytojos Dalios Šklėriūtės, buvo surengtos jau tradicija tapusios pliažo tinklinio sezono uždarymo varžybos Prienų „Žiburio“ gimnazijos tinklinio aikštelėse. Organizuojamos rajoninės varžybos, tačiau šiemet varžybose dalyvavo tik mūsų ir Jiezno gimnazijų mokiniai, o prie šių dviejų gimnazijų sportininkų pernai prisidėjo Išlaužo ir „Revuonos“ mokiniai.

Taupydami laiką, žaidėme dvejose tinklinio aikštelėse: vienoje varžėsi jaunučiai, kitoje – jauniai. Kiekvienoje grupėje dalyvavo po tris komandas. Jiezno gimnazijai atstovavo po vieną jaunių ir jaunučių komandą, o žiburiečiai surinko po dvi kiekvienos grupės komandas. Dėl laiko stokos varžybas teko organizuoti ne rugsėjo mėnesį, kaip įprastai, o spalį, todėl kai kuriems žaidėjams buvo sunku žaisti dėl šalto oro ir spiginančios saulės, tačiau noras laimėti buvo didesnis ir susikaustymas greitai išgaravo. Nors favoritais buvo laikomi mūsų gimnazijos tinklininkai, jiezniečiai parodė, kad moka žaisti, ir mums teko stipriai paplušėti.

Jaunučių grupėje pirmą vietą išplėšė Jiezno gimnazijos mokiniai (R. Barakauskaitė, T. Janušauskas, N. Liaudendkaitė, K. Mazuronis, J. Milišauskaitė, D. Žigas). Antroji vieta atiteko „Žiburio“ gimnazijos I komandai (P. Juškevičius, D. Skaudžius, K. Mulajevaitė, R. Vyšniauskaitė, L. Šelmys), o trečia vieta tenkinosi „Žiburio“ gimnazijos II komanda (B. Kupstas, A. Klimas, K. Brūzga, M. Kazlauskaitė, P. Jasiulevičiūtė)._MG_1785

Jaunių grupėje pirmą ir antrą vietas užėmė „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: pirmą vietą – T. Jančiausko, A. Kuzmicko, V. Celiešiaus, J. Jakonytės, K. Abasevičiūtės, G. Aukščiūnaitės komanda, antrą – E. travinsko, D. Juknio, M. Bendinskaitės, M. Mačiulaitytės, E. Tamošiūnaitės komanda. Treti liko Jiezno gimnazijos gimnazistai (M. Bagrovas, R. Žuromskas, E. Kudžmaitytė, I. Milišauskaitė, K. Žiūkaitė).

Visų komandų žaidėjai buvo apdovanoti medaliais.

Martyna Bendinskaitė

 

Komentarai

komentarai