Pirmojo Stakliškių „Guostos“ pergalė RKBL čempionate

0
1384

1Spalio 23 d. Stakliškių „Guostos“ krepšinio komanda Prienų sporto ir pramogų arenoje sužaidė pirmąsias RKL „B“ diviziono rungtynes. „Guostos“ komanda rezultatu 70:66 (12:20, 15:21, 23:9, 20:15) įveikė LKSK (Lietuvos kurčiųjų sporto klubą).

Pirmoji rungtynių dalis priklausė LKSK krepšininkams, kurie ir gynėsi, ir puolė geriau – po dviejų kėlinių stakliškiečiai turėjo 14 taškų deficitą (27:41).

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, Stakliškių „Guostos“ krepšininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 14 taškų skirtumu, taip išlygindami rezultatą (50:50).

Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Stakliškių komanda sėkmingiau sužaidusi rungtynių pabaigą, šventė pirmąją pergalę, galutinis rezultatas – 70:66.